MediaZapowiedzi TV

„John Wick 2” w TV Puls

Elegancki, tajemniczy i śmiertelnie niebezpieczny – John Wick powraca! W niedzielę 10 marca o 20:00 TV Puls zaprasza na thriller sensacyjny „John Wick 2”, czyli drugą część kinowego hitu z brawurową rolą Keanu Reevesa.

 

Po wydarzeniach przedstawionych w części pierwszej, John Wick (Keanu Reeves) stara się wrócić do normalnego życia i odciąć od przeszłości. Nie będzie to jednak takie proste – pewnego dnia odwiedza go włoski mafioso Santino D’Antonio (Riccardo Scamarcio) i składa mu propozycję nie do odrzucenia. Nowa misja ma miejsce w Rzymie, dlatego John Wick po raz kolejny zakłada swój nieskazitelny garnitur i udaje się do stolicy Włoch. Tam czeka go starcie z wyszkolonymi członkami mafii, którzy czyhają na jego życie…

W drugiej części sagi o Johnie Wicku nie zabraknie adrenaliny, czarnego humoru i spektakularnych scen walki. Keanu Reeves przez trzy miesiące przygotowywał się do roli, trenując judo i jiu-jitsu. Dzięki temu mógł zrezygnować z pomocy kaskaderów i samodzielnie zagrać prawie wszystkie sceny walki. W filmie występuje również Laurence Fishburne, z którym Keanu Reeves stworzył przed laty niezapomniany duet w trylogii „Matrix”.

Premiera: TV Puls, niedziela 10 marca, godz. 20:00

TV Puls przypomni również pierwszą część z serii. Emisja filmu „John Wick” w niedzielę 3 marca o 20:00.

Film, od którego wszystko się zaczęło. John Wick był niegdyś najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale na prośbę żony wycofał się z branży. Po jej śmierci nie będzie mu dane przeżyć żałoby w spokoju. Gdy na Johna Wicka napada syn rosyjskiego mafiosa, ten wraca do dawnej profesji. Przestępczy świat zamiera w przerażeniu, a mafia wydaje na Johna Wicka wyrok śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *