Prasa - Ksiązka

Jolanta Liżewska – Zyzek dyrektorem operacyjnym Wydawnictwa HARDE

Jolanta Liżewska – Zyzek objęła nowo utworzone stanowisko dyrektora operacyjnego Wydawnictwa HARDE. Odpowiada za planowanie i realizację strategii rozwoju wydawnictwa, pozyskiwanie projektów książkowych oraz działania promocyjne. Podlega bezpośrednio Ewie Lampart, wiceprezesowi zarządu spółki ZPR Media i dyrektorowi zarządzającemu Grupy Super Express.
 

 

Jolanta Liżewska – Zyzek jest menadżerem specjalizującym się w Retail Marketingu i Brandingu. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w kreowaniu strategii marketingowych i zarządzaniu projektami. Doskonale zna rynek detaliczny oraz zachowania i potrzeby konsumentów. Współpracowała dotychczas z wieloma firmami z obszaru wydawniczego, m.in. ze spółkami Przedsiębiorstwo Dom Książki, Matras SA, EMPiK Sp. z o.o., a także z Domem Wydawniczym PWN.

Wydawnictwo HARDE powstało w czerwcu bieżącego roku w ramach Grupy Super Express. Projekt jest w fazie rozwoju, ale ma już na koncie publikację pierwszej książki „Masa. Od pakera do gangstera”. Wkrótce na rynku pojawi się kolejny tytuł „Bandyci i Celebryci”. Do końca 2018 roku Wydawnictwo HARDE planuje jeszcze 10 publikacji książkowych, opisujących aktualne wydarzenia, śledztwa dziennikarskie oraz osoby, którymi interesuje się opinia publiczna.

Do Grupy Super Express należą: dziennik „Super Express”, portal internetowy wraz z działalnością wideo, marka Super Biznes działająca w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw, a także szereg wydań tematycznych. Redaktorem naczelnym Grupy Super Express jest Grzegorz Zasępa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *