Jorge Blanco, gwiazda serialu „Violetta”, wystąpi w finale The Voice Kids

Kilka lat temu cały świat pokochał pewną dziewczynę o wdzięcznym imieniu Violetta. Tymczasem ona pokochała właśnie jego – Leona. I nic w tym dziwnego – chłopak doskonale śpiewa, tańczy, a przy tym jest nieziemsko przystojny. Już w najbliższą sobotę serialowy Leon, czyli Jorge Blanco wystąpi w polskim „Finale” The Voice Kids. Drodzy ojcowie, nie próbujcie odciągnąć swoich córek od telewizorów, bo szykuje się muzyczna petarda.

The Voice Kids
Jorge Blanco

The Voice Kids
Jorge Blanco

JORGE BLANCO GOŚCIEM SPECJALNYM
Sobotni „Finał” pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” widzowie Telewizyjnej Dwójki z pewnością zapamiętają na długo. Wśród gości specjalnych wystąpi Jorge Blanco – meksykański aktor i wokalista, który na „Finał” programu „The Voice Kids” przyleciał aż z dalekiej Argentyny. Blanco zaczynał swoją karierę w 2007 roku od udziału w „High School Musical: La Selección”, produkcji Disney Channel Latin America. Prawdziwą sławę przyniosła mu jednak rola w serialu „Violetta”, w którym zagrał chłopaka głównej bohaterki – Leona. Serial dubbingowano w 15 językach i choć jego produkcja oficjalnie zakończyła się, to „Violetta” nie traci na popularności i wciąż zdobywa nowych fanów na całym świecie. Po osiągnięciu sukcesu w aktorstwie, Jorge postanowił skupić się solowej karierze muzycznej i w 2016 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Hollywood Records. Aktualnie wokalista pracuje nad debiutanckim albumem, a na swoim koncie ma już kilka singli. Dwa z nich „Gone is the night” oraz „Summer Soul”, pochodzące z debiutanckiej płyty zaprezentuje w finałowym odcinku „The Voice Kids”.
Finał czas zacząć!
Finał pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej rundzie każdy z dziewięciorga uczestników zaśpiewa jedną piosenkę, starając się o uznanie i serce swojego Trenera. Ten będzie musiał zdecydować, kto z trójki jego podopiecznych trafi do rundy drugiej, czyli ścisłego finału. W rundzie drugiej wybrana trójka ponownie wykona po jednym utworze oraz zaprezentuje swoje single. Zwycięzcę wybiorą widzowie za pomocą głosowania SMS. O tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce ubiegają się rozśpiewane asy z talii Edyty Górniak: Roksana Węgiel, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek, Dawid Kwiatkowski i jego ekipa: Nela Zawadzka, Antek Scardina i Kuba Szmajkowski, a także Tomson i Baron i ich dziewczyny: Oliwka Kopiec, Amelka Andryszczyk i Zuzia Jabłońska.
Przypomnijmy, że zwycięzca „The Voice Kids” oprócz najlepszego głosu powinien mieć coś jeszcze… Między innymi musi znaleźć miejsce na biurku na prestiżową statuetkę, a zaraz potem chwilę czasu, by wraz z rodzicami podpisać kontrakt z Universal Music Polska. Umiejętność wydawania 40.000 złotych np. na dalszą edukację muzyczną lub słodycze również będzie dodatkowym atutem. Ale nagród jest więcej! Zdobywca drugiego i trzeciego miejsca otrzyma voucher na wycieczkę marzeń w dowolnym kierunku świata.
Finałowy odcinek „The Voice Kids” już najbliższą sobotę 24 lutego o 20:05 w TVP2


Jedna myśl na temat “Jorge Blanco, gwiazda serialu „Violetta”, wystąpi w finale The Voice Kids

  • 21 lutego 2018 o 16:31
    Permalink

    Jorge nie był już w Argentynie dobre kilka lat:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *