Jubileuszowa Gala Oscarowa® na żywo w Canal+

Canal+ wyemituje 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® jako jedyna telewizja w Polsce. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca i będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Studio oscarowe poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.
 

 
Jest taka noc w roku, na którą czekają wszyscy fani kina. Tegoroczną, 90. ceremonię wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® będzie można ponownie obejrzeć w CANAL+. Transmisja rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy z 4 na 5 marca, a poprzedzą ją rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek, 5 marca, o 21:00 przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali.
Oba wydarzenia będą dostępne w ramach pasma odkodowanego dla wszystkich abonentów platformy nc+, także dla tych, którzy nie posiadają na co dzień CANAL+ w swoim pakiecie, oraz dla wszystkich abonentów wybranych sieci kablowych.
Studio oscarowe CANAL+, w którym odbywać się będą rozmowy z ekspertami z branży filmowej, którego gospodarzami będą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.
90. galę wręczenia Oscarów® poprowadzi Jimmy Kimmel. Gwiazdor „Jimmy Kimmel Live!” będzie pełnił rolę gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood po raz drugi. W programie komika regularnie pojawiają się gwiazdy kina, a najpopularniejsze skecze w internecie gromadzą kilkadziesiąt milionów wyświetleń.
GALA OSCAROWA® NA ŻYWO TYLKO W CANAL+. NOC 4/5 MARCA. 
ODKODOWANA DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW NC+ I WYBRANYCH OPERATORÓW KABLOWYCH.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *