MediaPolsatZapowiedzi TV

Jubileuszowy 15. sezon „Naszego Nowego Domu” od września w Polsacie

Rozpoczynamy 15. sezon jednego z najbardziej poruszających programów w historii telewizji. Nieprzerwalnie od 7 lat brygada pod dowództwem Katarzyny Dowbor pracuje w ciężkich warunkach, aby dać szansę na nowe, lepsze życie kolejnym polskim rodzinom. Tej jesieni ekipa „Naszego Nowego Domu” po raz 200 pomoże tym, którzy tej pomocy potrzebują. W nadchodzącej serii czekają nas jak zwykle 24 spektakularne metamorfozy. Emisja programu od 2 września, w każdą środę i czwartek, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

 

Jesienią ekipa „Naszego Nowego Domu” zawita w okolice Nowego Sącza, na Kujawy, odwiedzimy przepiękne i malownicze tereny Kaszub, będziemy także w Jaworznie oraz w województwie świętokrzyskim. Wszędzie tam ekipa programu będzie starała się wesprzeć rodziny, których los wyjątkowo nie oszczędzał. W jednym z odcinków poznamy historię ośmioletniego Kajetana, który wraz z mamą i babcią mieszka w niemal stuletnim domu nad Jeziorem Rożnowskim. Chłopiec to absolutnie wyjątkowe, niezwykle inteligentne dziecko. Ze względu na swoją wrażliwość Kajetan nie może odnaleźć się wśród rówieśników. Jego przywiązanie do starego rodzinnego domu sprawiły, że Kajtek bał się remontu. Wiedział jednak, że wspólnie z mamą i babcią nie może mieszkać
w takich warunkach. Kajetan, który bezapelacyjnie skradł serce ekipy, był surowym recenzentem działań całej brygady. To zmotywowało Martynę do zaprojektowania domu tak, aby zostawić w nim jak najwięcej starych elementów konstrukcyjnych budynku, aby chłopiec czuł, że to wciąż jego dom. Metamorfozę doceniła również pani Genowefa, babcia Kajetana. Ekipie udało się także spełnić wielkie marzenie chłopca – wycieczka na Wawel!

Od debiutu programu w 2013 roku format prowadzony przez Katarzynę Dowbor okazał się przepustką do lepszego życia dla ponad 190-ciu rodzin. Przed nami kolejne 24 zdumiewające metamorfozy. W tym sezonie będziemy obchodzić jubileuszowy 200 odcinek „Naszego Nowego Domu”, w którym pomożemy pani Katarzynie oraz jej synowi Adasiowi. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, pojawi się wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne.

Program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a w najtrudniejszych remontowych wyzwaniach pomagać jej będzie niezawodne trio architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment.

Premierowe odcinki od 2 września, w każdą środę i czwartek, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *