Jubileuszowy sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w MTV Polska

Pięć lat od premiery pierwszego sezonu, stacja MTV Polska wyemituje dziesiątą edycję „Warsaw Shore” – najbardziej imprezowego programu w historii polskiej telewizji. W nowych odcinkach pojawią się m. in. Mała Ania i Ewelina, które są uczestniczkami show od samego początku.

 

 

Nadszedł najwyższy czas, żeby najbardziej szalona ekipa w Polsce rozkręciła kolejne imprezy! W najnowszej odsłonie programu widzowie MTV Polska ponownie zobaczą sześciu uczestników, znanych z poprzednich sezonów: „Małą” Anię, Ewelinę, Klaudię, Piotrka, Damiana „Stiflera” oraz Marcina „Brzydala”. Ponadto do ekipy dołączą trzy nowe osoby, które nieźle namieszają!

Już w pierwszym odcinku widzowie poznają piękną Julię, która jest prawdziwym wulkanem energii! Jej egzotyczna uroda i piękny uśmiech przykuwają uwagę wielu mężczyzn, jednak jak sama twierdzi, najlepszy związek tworzy sama ze sobą. W domu Ekipy pojawi się również Filip, znany już widzom „Ex na plaży Polska”.Ten spontaniczny i pewny siebie zdobywca kobiecych serc, uwielbia sporty ekstremalne i zabawę do białego rana. Ostatnią osobą, która dołączy do programu jest Patryk „Spiker” – prowadzący aktywne i barwne życie fotograf z Londynu. Jest zawsze uśmiechnięty i gotowy na wszelkie wyzwania!

Nowi uczestnicy to jednak dopiero początek niespodzianek. Do okazałej posiadłości, w której zamieszkają uczestnicy programu, zostaną zaproszeni liczni goście, w tym imprezowicze znani z poprzednich edycji „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”.

Premiera dziesiątego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już 21 października o godzinie 23:00 na antenie MTV Polska.

Zdjęcia realizowane były latem br. w jednym z popularnych polskich kurortów. Producentem wykonawczym pozostaje Dragon Head.

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” to jeden z najbardziej popularnych programów typu reality show w Polsce. Dziewiątą edycję oglądało 98 tysięcy osób, co przełożyło się na 1,40 procent udziału w rynku telewizyjnym, a fanpage programu śledzi aktualnie ponad 523 tysiące osób.

Oficjalne profile Warsaw Shore: Facebook, Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *