Justyna Duszyńska Dyrektorem Content Tailors w Grupie Onet-RAS Polska

18 czerwca 2018 Justyna Duszyńska obejmie funkcję Dyrektora Content Tailors. Jednocześnie z Grupą Onet-RAS Polska rozstaje się Adam Wilk pełniący dotychczas tę funkcję.

 

 

Justyna Duszyńska będzie odpowiedzialna w szczególności za budowę nowej strategii Content Tailors oraz jej integrację ze strategią sprzedażową Media Impact Polska. W skład Content Tailors wchodzą trzy obszary: content marketing, eventy i custom publishing. Justyna Duszyńska będzie podlegać bezpośrednio Marcinowi Boroszko, CEO Media Impact Polska.

Justyna nie tylko świetnie orientuje się w specyfice projektów specjalnych, ale również dobrze poznała naszą Grupę w ciągu 5 lat pracy w Grupie Onet zarządzając Biurem Reklamy. Justyna posiada ogromną wiedzę na temat branży mediowej i wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu strategii biznesowych. Bardzo się cieszę, że ekspert z taką wiedzą, kompetencjami i znajomością mediów dołącza do naszego zespołu – komentuje Marcin Boroszko, CEO Media Impact Polska.

Dziękuję Adamowi Wilkowi za jego wkład i zaangażowanie w pracę dla naszej Grupy, w szczególności w budowę i rozwój obszaru custom publishing. Życzę mu również sukcesów na dalszej drodze zawodowejdodaje Marcin Boroszko.

Justyna Duszyńska posiada ponad 16 letnie doświadczenia pracy w mediach, zarządzaniu dużymi zespołami i wdrażaniu strategii biznesowych. W latach 2009 – 2014 pracowała w biurze reklamy Grupy Onet na stanowisku Dyrektora Sprzedaży Specjalnej, a od 2011 jako Dyrektor Biura Reklamy. W latach 2014 – 2017 była Członkiem Zarządu i współzałożycielką portalu Fashion Post, który został sprzedany w lutym 2018. Ostatnie dziesięć miesięcy zarządzała Biurem Reklamy i była członkiem Executive Board Marquard Media.

Adam Wilk jest związany z Grupą Onet-RAS Polska od 2008 r. Od podstaw zbudował dział świadczący usługi wydawnicze dla firm. Od marca 2014 r. był dyrektorem zarządzającym markami Auto Świat i Top Gear, a następnie całego segmentu motoryzacyjnego. W maju 2017 r. objął stanowisko dyrektora departamentu Content Tailors, do którego został włączony dział eventów i projektów specjalnych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *