Justyna Nagłowska „Mój przewodnikiem po… Czarnogórze! w Travel Channel (wideo)

Jeśli chcecie wybrać się na wakacje, szukacie pomysłów i inspiracji – ten program jest właśnie dla Was! Justyna Nagłowska – absolwentka reżyserii, influencerka, a prywatnie narzeczona Borysa Szyca specjalnie dla widzów Travel Channel odkryje nowe oblicze turystycznych kierunków!

 

 

„Mój przewodnik po…” to zestawienie 10 ciekawych informacji na temat poszczególnych wakacyjnych destynacji. Po malowniczej Macedonii przyszedł też czas na odkrycie Czarnogóry. Wycieczki rowerowe i degustacja regionalnego wina to jedne z wielu atrakcji, które Justyna pokaże w programie.

Na widzów czeka niezwykła wyprawa przez bajeczne plaże i niezwykłe smaki! Prowadząca podpowie, w jakim miejscu warto przenocować, gdzie zrobić najlepsze selfie i dokąd się wybrać, by wakacje w Czarnogórze zapadły na długo w pamięć! Co przyciągnie jej uwagę? Na jakie atrakcje mogą liczyć turyści?

 

 

„Mój przewodnik po… Czarnogórze” 20 czerwca o godz. 17:50 w Travel Channel


Jedna myśl na temat “Justyna Nagłowska „Mój przewodnikiem po… Czarnogórze! w Travel Channel (wideo)

  • 12 lipca 2019 o 12:41
    Permalink

    Obejrzałam. Ten program to antyprzewodnik, który zniechęca a nie zachęca. Sztuczna i antypatyczna prowadząca przesądza o klęsce całkiem ciekawego formatu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *