MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Już 13 maja w Canal+ Domo premiera nowego sezonu programu DOM W MIESIĄC

Zastanawiasz się nad budową własnego domu, ale zależy Ci na czasie? Pragniesz stworzyć wymarzony dom szybko, sprawnie i nie chcesz, aby ograniczała Cię pora roku? Świetnie się składa! Z pomocą przychodzi Damian Urbańczyk, który bacznie obserwuje jak bohaterowie odcinków realizują swoje budowlane marzenia. DOM W MIESIĄC 2 już od 13 maja co sobotę w CANAL+ DOMO i na CANAL+ online.

 

Całoroczny dom na przedmieściach, designerska leśniczówka na wynajem albo wakacyjny azyl dla rodziny. Bohaterowie programu mają różne cele, ale chcą je osiągnąć w krótkim czasie, bo w zaledwie miesiąc. Prowadzący, Damian Urbańczyk, uczestniczy w realizacji tych ambitnych planów, a widzowie będą mogli poznać proces budowy – od projektu do efektu. Autorzy serii zaprezentują nowoczesne technologie i ich zastosowanie, a także realne koszty takich inwestycji.

DOM W MIESIĄC to przepis na szybki sukces. Szybkość produkcji, całoroczna możliwość tworzenia, różnorodność projektów i atrakcyjne ceny, to tylko niektóre z zalet, które oferują producenci domów modułowych. Bo szybko wcale nie znaczy gorzej. Szybko może oznaczać dobrze, precyzyjnie i o każdej porze roku. Zobacz program, w którym rzeczy niemożliwe realizuje się od ręki, bo w tydzień, a na cuda trzeba trochę poczekać. Trochę? Czyli zaledwie miesiąc. Zobacz sam oglądając 10-odcinkową serię już 13 maja w CANAL+ DOMO i na CANAL+ online.

DOM W MIESIĄC, nowy sezon, premiera 13.05 o godz. 18:00 w DOMO+ i na CANAL+ online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *