Już w sobotę poznamy wszystkich uczestników tej edycji „The Voice of Poland”

To już ostatnie przesłuchania w ciemno! Zostało tylko dziesięć miejsc w drużynach. Kogo wybiorą trenerzy? „The Voice of Poland. Najlepszy głos” już w sobotę, 20 września, o godz. 20:05 w Dwójce!
 
To już ostatni odcinek z przesłuchań w ciemno. Andrzej Piasecznymoże zostać trenerem jeszcze tylko jednej osoby. Do drużyny TomsonaBarona mogą dołączyć dwie osoby, a Michał Szpak pod swoje skrzydła może przyjąć tylko trzech uczestników. W drużynie Marysi Sadowskiej jest najwięcej wolnych miejsc – jeszcze cztery. Najbliższe przesłuchania w ciemno na pewno będą niezwykle emocjonujące!
W najbliższą sobotę w „The Voice of Poland” usłyszymy Magdalenę „Meg” Krzemień z Olsztyna. Podczas przesłuchania w ciemnozaśpiewała piosenkę „Million reasons” z repertuaru Lady Gagi. Jej wykonanie sprawiło, że odwrócili się wszyscy trenerzy. Czyją drużynę wybierze? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę!
Telewidzów, którzy do tej pory nie widzieli rywalizacji w poprzednich odcinkach programu zapraszamy na www.voice.tvp.plvod.tvp.pl oraz na fan page programu na Facebooku.
„The Voice of Poland. Najlepszy głos”. Sobota, 30 września, godzina 20:05. TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *