Już w ten weekend Fortnite World Cup 2019

Najważniejszy turniej Fortnite rozpocznie się 26 lipca w Nowym Jorku. Mistrzostwa Świata potrwają aż trzy dni, a najlepsi zawodnicy z całego globu zmierzą się w trzech trybach turniejowych. W zmaganiach, w których do wygrania jest pokaźna suma 30 milionów dolarów nie zabraknie również Polaków. Rywalizację zobaczymy na specjalnie przygotowanej polskiej transmisji, za której realizację odpowiada agencja FantasyExpo.

 

 

W nowojorskich zmaganiach wezmą udział jedni z najbardziej utalentowanych zawodników. W trójce graczy reprezentujących biało-czerwone barwy znajdą się:  Jarosław “JarkoS” Kaleta (x-kom AGO), Łukasz “Luki” Król (devils.one) oraz Maciej “teeq” Radzio(dynamind). Esportowcy z całego globu powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 30 milionów dolarów i zmierzą się w trzech trybach turniejowych: kreatywnym, duo i solo.

I ty możesz kibicować rodakom!

W ramach Fortnite World Cup 2019, każdy zainteresowany kibic będzie mógł śledzić poczynania Polaków na arenie międzynarodowej. Oficjalna polska transmisja za której realizacją stanie FantasyExpo, odbędzie się w jednym z najbardziej profesjonalnych i zaawansowanych miejsc treningowych esportowców w Europie Esport Performance Center. Siedziba stanowi jednoczesny bootcamp dla kilku drużyn i przystosowana jest do symulacji środowiska LANowego. Co więcej, Esport Performance Center to kompleks o powierzchni 2000 metrów kwadratowych przystosowany do organizacji konferencji, warsztatów oraz organizacji eventów branżowych.

Widzowie będą mogli zobaczyć specjalnie przygotowane na tą okazję studio eksperckie, komentatorami wydarzenia będą  Kamil „Ewron” Lachowski oraz profesjonalny gracz drużyny devils.one Patryk „Taiovsky” Winny. Dodatkowo w na transmisji w roli ekspertów zagości również członek zespołu G2 Esports Jakub „Lothar” Szygulski oraz zawodnik devils.one Dominik „Nero” Dąbrowski.

Oficjalna polska transmisja z Fortnite World Cup 2019, będzie dostępna na kanale Twitch EWROON.

Mistrzostwa Świata Fortnite to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu wszystkich młodych fanów oraz graczy popularnego battle royale’a. Z tej okazji w trakcie trwania polskiej transmisji Fortnite World Cup 2019, widzowie będą mieli okazję wygrać darmowe skiny przygotowane przez wydawcę gry – studio Epic Games. Co więcej, dzięki wsparciu partnerów logitechG, TM Toys oraz Wydawnictwa Insignis, kibice śledzący transmisję będą mogli wygrać sprzęt gamingowy, figurki z postaciami z gry oraz zestawy poradników do Fortnite.

Harmonogram rozgrywek:
  • 26.07 Start 19:00 – tryb kreatywny
  • 27.07 Start 19:00 – tryb duo
  • 28.07 Start 19:00 – tryb solo
Regulamin podziału nagród dostępny na: unrealengine.com
Więcej informacji o Fortnite World Cup 2019 dostępnych na: epicgames.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *