Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu

Już w tę niedzielę, 27 września o godzinie 20:00, zapraszamy na trzeci odcinek
„Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”! Tym razem jako gościa specjalnego prowadzący show zaprosili, gwiazdę polskiego kabaretu, Roberta Korólczyka z Kabaretu Młodych Panów! Atmosfera będzie i śmieszna, i gorąca!

 

Klinka Skeczów Męczących swoje show rozpoczęła skeczem Kabaretu Młodych Panów… czyli od bardzo tajemniczej wizyty w Klinice! Kto trafił na ostry dyżur? Panna Młoda oraz szanowany Pan Burmistrz! Tylko w jakiej roli występował Pan Burmistrz oraz jakie skutki uboczne przyniesie ta wizyta? Będziecie zaskoczeni, ale przede wszystkim rozbawieni!

Oczywiście, jak to już w Klinice bywa, nie obyło się bez niespodzianek dla gościa specjalnego, Roberta Korólczyka. Może nie wszyscy pamiętają fakt, ale Robert prowadził pierwszą edycję programu Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty? Jednym ze skeczy niespodzianek był powrót do przeszłości i wspomnianego programu. Jakie ananasy znalazły się w klasie? Jak poradził sobie Robert z ogniem pytań? Czy przegrał tę zabawę? Zdradzimy tylko, iż karą za przegraną było powiedzenie wprost do kamery: Nie jestem mądrzejszy od piątoklasisty!

Nie jest tajemnicą, że Robert pochodzi ze Śląska, więc ten fakt trzeba było wykorzystać! Zadaniem Roberta było przetłumaczenie na gwarę śląską piosenki Dawida Podsiadło „Małomiasteczkowy”. Samą piosenkę na scenie wykonał Gregor Podcieplo (Łukasz Kaczmarczyk). Gwarantujemy Wam, ten występ był porywający! Nowa wersja wpada w ucho, dlatego ostrzegamy, po odsłuchu będziecie ją nucić i śpiewać cały dzień.

Ale to nie koniec premierowych skeczów! Już standardem jest wizyta ważnych osób, związanych z polityką u najlepszego warszawskiego fryzjera. Tym razem w jego salonie odbyło się tajne spotkanie Pierwszych Żon Zjednoczonej Prawicy! Na zebraniu stawiły się Agata Duda (Monika Dryl), Izabela Ziobro (Michalina Sosna), Iwona Morawiecka (Dominika Najadek) oraz Anna Gowin (Viola Arlak). Oczywiście nie możemy zdradzić co się działo, gdyż zebranie było tajne. Zostanie odszyfrowane w najbliższą niedzielę o 20:00 w Polsacie.

Oprócz gości specjalnych na scenie w premierowych skeczach niezawodny Kabaret K2!

W tę niedziele także kolejny, trzeci odcinek serii „Mała Polonia” opowiadający
o perypetiach małej polskiej społeczności… Inspiracją dla serialu była brytyjska produkcja „Mała Brytania”, dlatego znowu będzie można się spodziewać humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności. Serial może wzbudzić wiele kontrowersji, ponieważ KSM nie oszczędzi nikogo i niczego. Narratorem serii jest Wiktor Zborowski.

Za oprawę muzyczną odpowiada przebojowy zespół Enej.

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w każdą niedzielę o godzinie 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *