MediaPolsatZapowiedzi TV

„Kabaret na żywo. Przystanek Radość”: Afera plotkarska w Polsacie

Mieszkańcy najweselszej wsi w Polsce przeżywają trudne chwile. Co się stało? Z dnia na dzień niespodziewanie stają się bohaterami niepochlebnych historii. Kto rozsiewa plotki? Czy mają z tym związek nowe postacie: strażnik wiejski, kurier i specjalista PR-owiec? Do Radości zawitali także znakomici goście: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Czesuaf i Spółka z o.o.

 

W Radości po pandemii życie wraca do normy. Pojawiają się nowe postaci: sołtyska Ramona Witos zatrudnia strażnika wiejskiego, który żąda, żeby nazywać go „country oficer” i wszystkim natychmiast zaczyna wlepiać mandaty za wszystko. Przyjeżdża też dość tajemniczy specjalista PR-owiec z samej Warszawy. Do tego po wsi zaczyna krążyć kurier, który zbiera wiadomości o wszystkich, a sam ma jakiś dziwny niemiecki akcent.

I właśnie w tym momencie zaczynają pojawiać się plotki o starych mieszkańcach Radości. Nikt nie jest oszczędzony. Podejrzani są wszyscy. Głównie sklepowa i jej córka. Finał tej historii jest absolutnie zaskakujący…

„Kabaret na żywo. Przystanek Radość” w środę 30 grudnia o godz. 2:50 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *