DVB-TMediaZapowiedzi TV

Kabaretowy Sylwester i filmowe hity w Nowy Rok w Nowa TV

Poznaj specjalną ofertę Nowa TV na pożegnanie 2022 i przywitanie 2023 roku. W Sylwestra najbardziej liczy się dobra zabawa, dlatego na widzów czeka maraton z programem „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”. Nowy Rok to natomiast czas odpoczynku przy kinie z najwyższej półki. 1 stycznia na antenie Nowa TV między innymi „Spider Man” i „Jumanji: Przygoda w dżungli”.

 

SYLWESTER, 31 grudnia 2022 roku

„Stuart Malutki” godz. 11:30

Państwo Eleonor i Fredrick Malutcy, którzy mieszkają w Nowym Jorku, pragną zaadoptować dziecko. Jadą do sierocińca i zwracają uwagę na mieszkającą tam mysz o imieniu Stuart. Zabierają go do domu, jednak ich syn George nie jest zadowolony z obecności Stuarta. Mysz nie daje jednak za wygraną, wkrótce zaskarbia sobie sympatię chłopca i zostaje w domu Malutkich…

Górale8 odcinków od godz. 13:20

Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność. Stanowią najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Wyróżnia ją gwara, oryginalne stroje, muzyka, kultura, architektura, zwyczaje i hardy charakter. Od wieków w ten sam sposób juhasi wypasają owce, a kobiety wyrabiają oscypek. Ludzie gór mają spokój wewnętrzny, wiedzą, że nic nie muszą, nigdzie się nie spieszą – akceptują, co im daje los, żyją w symbiozie z naturą oraz porami roku.

Rolnicy. Podlasie2 odcinki od godz. 17:20

Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem, a nawet weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat ich wzrostu i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur i kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach.

„Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”4 odcinki od godz. 19:00 

Klinika Skeczów Męczących połączy wszystko to, co lubicie w dobrej rozrywce: kabaret, muzykę, ciekawych gości, niecodzienne rozmowy i mnóstwo niespodzianek. A wszystko to za sprawą prowadzących – Kabaretu Skeczów Męczących i zaproszonych przez nich gwiazd. Za oprawę muzyczną odpowiada niezawodny i przebojowy zespół Enej.


NOWY ROK, 1 stycznia 2023 roku

 

„Spider Man”godz. 16:00

Człowieka Pająka. Nastoletni Peter Parker przeistacza się w superbohatera pod wpływem ukąszenia przez radioaktywnego pająka. Kiedy jego ukochany wuj zostaje brutalnie zamordowany przez włamywaczy, Peter przysięga sobie, że użyje swoich ponadnaturalnych sił, aby pomścić jego śmierć. Znany odtąd jako “Spider-Man”, Peter rozpoczyna walkę ze światem zbrodni, co doprowadzi go wkrótce do konfliktu ze złowrogim Zielonym Goblinem.

„Jumanji: Przygoda w dżungli” godz. 18:35

Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą “Jumanji”, o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze.

„Moja macocha jest kosmitką”godz. 21:00

Owdowiały naukowiec, doktor Mills samotnie wychowujący córkę, zakochuje się w pięknej blondynce, która w rzeczywistości jest przybyszem z Kosmosu. Różnice i pochodzenie z dwóch całkiem odmiennych, oddalonych od siebie światów nie stanowią przeszkody w porozumieniu się niezwykłej pary. Mills jest zauroczony “kosmiczną” partnerką, którą uważa za kobietę swoich marzeń. Jedynie jego córka ma czasami wątpliwości wobec tak nieziemskiej i oryginalnej macochy…

„Gabriel”godz. 23:10

Sammael, upadły anioł, w imieniu ciemności przejął kontrolę nad szczególnym miastem. Z pomocą uzbrojonego po zęby oddziału sieje w nim spustoszenie. Jego zwycięstwo jest niemal pewne do czasu zejścia na ziemię Gabriela, ostatniego Archanioła. Gabriel jest młody, silny, waleczny i skupiony, czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku. Co więcej jest też ostatnią istotą, która widziała zaginionego Michaela, potężnego anioła dobra. Jego odwaga doprowadza do wyrównania sił i odkrycia planu Sammaela pragnącego odnaleźć Jade’a – anioła posiadającego serce ze złota. Gabriel nie zdaje sobie jednak sprawy, że jego rywal posiada zgubne informacje o jego przeszłości, które mogą na zawsze odmienić los ludzkości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *