MediaSieci kablowe

Kalendarz adwentowy JAMBOX 2019

Telewizja JAMBOX kontynuuje swoją świąteczną tradycję i już po raz trzeci zaprasza do zabawy swoich abonentów. Przez 24 grudniowe dni będą oni mogli otwierać okna kanałów niczym czekoladki oraz zamawiać pakiety tematyczne w promocyjnych cenach.

 

 

 

 

W ramach akcji „Kalendarz adwentowy JAMBOX” każdego dnia, między 1 a 24 grudnia zostanie odkodowany jeden kanał, na co dzień dostępny w pakietach tematycznych lub premium, w tym kanały dziecięce, muzyczne i sportowe. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco – jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym. W tym roku w kalendarzu pojawią się również dodatkowe niespodzianki. W poszczególnych dniach będzie można zamówić pakiety tematyczne (Więcej Muzyki, Więcej Bajek, itp.) za złotówkę.

Wśród odkodowanych kanałów znajdą się między innymi: Eleven Sports 1, MTV, Nicktoons, 2×2, Outdoor Channel, BBC first, Discovery Historia, DOMO+, KUCHNIA+, PLANETE+, MTV Rocks, VH1, czy Polsat JimJam i CBeebies.

Tematyczne pakiety telewizji JAMBOX to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii. Na co dzień można je domówić w każdej chwili z pilota lub przez aplikację JAMBOX go!

Zabawa będzie się odbywała głównie na Facebooku, pod adresem: www.facebook.com/jamboxhd, gdzie już teraz serdecznie zapraszamy.

Kanały będą odkodowane dla abonentów pakietów podstawowych Mikro HD, Mini HD i Wielotematycznych HD.

Promocja pakietów “Więcej” obejmuje abonentów pakietów Wielotematycznych HD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *