Prasa - Ksiązka

Kalendarz przyrodniczy ze zdjęciami Adama Wajraka we wtorek z „Gazetą Wyborczą”

Niepowtarzalny kalendarz przyrodniczy na 2023 rok z fotografiami Adama Wajraka, dziennikarza „Wyborczej” i aktywisty na rzecz ochrony przyrody, będzie dołączony do wydania „Gazety Wyborczej” we wtorek, 15 listopada br.

 

W kalendarzu na 2023 rok dołączonym do wtorkowego wydania „Wyborczej” znajdą się wyjątkowe fotografie Adama Wajraka, które zachwycą wszystkich miłośników przyrody. Dziennikarz i aktywista uchwycił na zdjęciach m.in. żubry, wilki i sarny w ich naturalnym otoczeniu – przepięknej i dzikiej scenerii Puszczy Białowieskiej.

Oprócz zdjęć kalendarz przyrodniczy „Wyborczej” będzie zawierał krótkie teksty przybliżające zwyczaje przedstawionych zwierząt oraz okoliczności, w których powstały fotografie. Zdjęcie wilków na okładkę kalendarza wybrali czytelnicy „Wyborczej” w internetowym głosowaniu.

– Chcę, aby te piękne i mądre zwierzęta budziły podziw i szacunek, a nie nieuzasadniony strach, strach, za którego promowaniem nie stoi nic innego jak chęć ich zabijania (…). Wilki żyją coraz bliżej nas i nie ma w tym nic dziwnego, ani przerażającego, ani niebezpiecznegoopowiada o okładkowym zdjęciu Adam Wajrak.

Więcej o kalendarzu można przeczytać w artykule na Wyborcza.pl https://wyborcza.pl/7,95791,29116978,kalendarz-przyrodniczy-adama-wajraka-we-wtorek-w-wyborczej.html 

„Gazeta Wyborcza” wraz z najpopularniejszym kalendarzem przyrodniczym w Polsce będzie dostępna w punktach sprzedaży prasy we wtorek, 15 listopada br. Kalendarz będzie można także zamawiać na Kulturalnysklep.pl. 

Wtorkowe wydanie „Gazety Wyborczej” wspiera kampania promocyjna w telewizji, radiu, internecie oraz autopromocja. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Gazety Wyborczej”.

Partnerem kalendarza jest marka Jack Wolfskin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *