MediaTVP

Kamil Jachyra zwycięzcą „Szansy na sukces. Opole 2023”

Kamil Jachyra wystąpi w Koncercie Debiuty podczas jubileuszowego 60. KFPP w Opolu. O zwycięstwie zadecydowali widzowie TVP2 w głosowaniu SMS podczas finału na żywo.

 

W finale programu „Szansa na sukces. Opole 2023”, który odbył się w sobotę 17 grudnia 2022 roku o nagrodę główną walczyło 12 wokalistów. Każdy z uczestników zaśpiewał z gwiazdą wygranego przez siebie odcinka. Po występach decyzją widzów w drugiej części finału znalazło się trzech wykonawców: Kamil Jachyra, Jakub Łosiński oraz Amelia Kita.

W dalszej części programu, uczestnicy zaśpiewali utwory wylosowane przez prowadzącego Marka Sierockiego, a wyniki wcześniejszego głosowania zostały wyzerowane i widzowie ponownie mogli wysyłać SMS-y na swojego faworyta. Kamil Jachyra wykonał piosenkę grupy „Universe” – „Wołanie przez ciszę” i uzyskał największą liczbę głosów. Nagrodą dla zwycięzcy jest udział w Koncercie „Debiuty” podczas 60. KFPP w Opolu.

Kamil Jachyra ma 15 lat i pochodzi z Mielca. Do finału trafił dzięki wygranej w odcinku z Robertem Chojnackim, podczas którego zaśpiewał utwór „Zostańmy sami”.

Wokalistom na żywo towarzyszył zespół pod kierownictwem Grzegorza Urbana, a nad realizacją programu czuwał reżyser Konrad Smuga.

 

fot.TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *