MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Kampania Bez Kitu” – nowy program Radomira Wita w TVN24

„Kampania Bez Kitu” to cotygodniowy program na żywo, który podsumuje najważniejsze wydarzenia polityczne i kampanijne w Polsce. Jego Gospodarzem jest Radomir Wit. Premiera już w najbliższy piatek, 25 listopada, o godzinie 20:00 na antenie TVN24 i w TVN24 GO.

 

Liderzy polityczni jeżdżą po kraju, spotykają się z wyborcami i przygotowują do najważniejszego politycznego starcia – walki o głosy i poparcie.

„Ostatnia przedwyborcza prosta to dobry moment, żeby sprawdzić, co politycy obiecali i jak się z nich wywiązali. Za chwilę pojawią się nowe zapewnienia – pytanie więc co z tymi, które już złożono.”mówi Radomir Wit.

Przy wspólnym stole spotkają się przedstawiciele różnych ugrupowań, instutucji i urzędów. Będą dyskutować o najważniejszych wydarzeniach politycznych, społecznych i gospodarczych. Oprócz rozmów z politykami dziennikarz połączy się z młodymi ludźmi z całej Polski.

„Oczywiście będziemy także na bieżąco śledzić i komentować przebieg obecnej kampanii oraz co aktualnie dzieje się w życiu politycznym.”
dodaje Wit.

Program na żywo, co tydzień, w piątki o 20:00 w TVN24 i TVN24GO

Jeden komentarz do “„Kampania Bez Kitu” – nowy program Radomira Wita w TVN24

  • Gdzie va moge za darmo obejrzec reportarz sila klamstwa i mieszkam za granica i ogladam gratis tylko fakty tvn

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *