Kanał AMC dostępny w ofercie UPC

Kanał AMC, który odpowiada za takie serie jak „Fear the Walking Dead”, „Kraina bezprawia” oraz „Terror”, jest dostępny w nowym pakiecie UPC Max Premium od 11 stycznia.

 

W lutowej ramówce AMC znajduje się premiera telewizyjna doskonale przyjętej przez krytyków oryginalnej serii „Preacher”

AMC Networks International (AMCNI) – UK ogłosiło, że podpisało ważną umowę na dystrybucję swojego kanału AMC, który jest teraz dostępny w pakiecie UPC Max Premium. W ofercie UPC znajdują się także takie kanały z portfolio AMCNI – UK, jak SundanceTV, CBS Reality, CBS Europa i kanał dla dzieci Polsat JimJam.

Komentując umowę, Louise Cottrell, SVP Affiliate Partnerships, AMC Networks International – UK, powiedziała: Cieszymy się, że możemy dalej rozszerzać dystrybucję w Polsce oraz pogłębiać wieloletnią współpracę z UPC. AMC oferuje abonentom UPC Max Premium popularną rozrywkę wysokiej jakości, w tym wyróżniające się oryginalne serie, jak „Fear the Walking Dead” i „Krainę bezprawia”, oraz żywiołowe i pełne emocji filmowe hity.

Od lutego abonenci UPC będą mogli śledzić przygody kaznodziei z Teksasu Jessego Custera (Dominic Cooper), jego byłej dziewczyny Tulip (nominowana do Oscara® Ruth Negga) i irlandzkiego wampira o imieniu Cassidy (Joseph Gilgun), którzy zostają wrzuceni w świat pełen postaci z Piekła, Nieba i tych spomiędzy, w polskiej premierze telewizyjnej serii „Preacher” (od 1 lutego w poniedziałki o 22:00). Oryginalna oferta programowa AMC na rok 2021 obejmuje również wysokobudżetowe serie „Terror”, „NOS4A2”, „Creepshow” i „Syn”. W skład wyselekcjonowanych filmów wchodzą najnowsze hity – „Free Fire” w gwiazdorskiej obsadzie i „Nie Oddychaj”, – a także kultowe, trzymające w napięciu tytuły – „Sublokatorka”, „Noc żywych trupów” Toma Saviniego, „Resident Evil”, „Donnie Brasco” czy „Przekręt” Guy’a Ritchiego.

Pozycje AMC na dekoderach w pakiecie UPC Max Premium:

• UPC TV 4K Box – 225
• Horizon – 225
• Mediabox – 488.

Kanał AMC zostanie też promocyjnie udostępniony dla wszystkich abonentów pakietów Max i Select w ramach otwartego okna bez dodatkowych opłat od 11 stycznia do 1 maja 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *