PolecaneTVN Discovery Polska

Kanał HGTV z koncesją na kolejne 10 lat

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła wniosek w sprawie udzielenia spółce TVN S.A. koncesji na kolejny okres 10 lat na satelitarny program telewizyjny rozpowszechniany pod nazwą „HGTV”.

 

Jednocześnie Krajowa Rada informuje, że w dalszym ciągu prowadzi prace w związku z analizą struktury własnościowej spółki TVN, która od 8 kwietnia 2022 r należy do amerykańskiego koncernu Warner Bros. Discovery, powstałego w wyniku fuzji spółek WarnerMedia i Discovery.

Stanowisko KRRiT z dnia 26.04.2023 r. – przyjęte większością czterech głosów, przy sprzeciwie jednego głosu.

HGTV Home & Garden to kanał z portfolio Scripps Networks Interactive, który od nowego roku wzbogaci ofertę Grupy TVN. HGTV jest najpopularniejszą stacją lifestyle’ową w USA. Polacy zobaczą ją jako pierwsi w Europie. HGTV Home & Garden to świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów. To kanał, który inspiruje, zachwyca i pomaga. Pokazuje światowe trendy i uczy jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu.

Oferta HGTV Home & Garden jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców dużych miast – ludzi, którzy postrzegają dom jako bezpieczne centrum życia rodzinnego i budowania dobrych relacji, ale również źródło inspiracji, wyraz własnej indywidualności, a także miejsce pracy, zabawy oraz relaksu. Programy poradnikowe HGTV Home & Garden sprawią, że zaprojektowanie, budowa, kupno czy sprzedaż domu albo mieszkania nie będą już dla widzów skomplikowanymi operacjami.

Dzięki radom specjalistów będą mogli działać i wprowadzać w życie swoje pomysły wnętrzarskie oraz ogrodnicze. Kanał jest doskonałym wyborem nie tylko dla tych, którzy uwielbiają majsterkować i własnoręcznie tworzyć domowe ozdoby, ale także dla tych, którzy cenią sobie dobrą rozrywkę.

źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *