Kanał Matteo Brunetti już na YouTube (wideo)

Matteo Brunetti, przystojnego kucharza znanego z 6 edycji MasterChef TVN, można już oglądać na jego autorskim kulinarnym kanale YouTube.
 

 
Dziś pojawił się trailer pierwszego filmu, w którym sympatyczny Włoch pokazuje jak przygotować idealne spaghetti carbonara. Co tydzień na kanale pojawią się nowe przepisy na włoskie pyszności, wśród których nie zabraknie makaronów – prawdziwiej miłości Matteo. Dania zachwycają prostotą wykonania, a sam kucharz rozbraja uśmiechem.
Matteo Brunetti – Włoch z urodzenia, ale z polskim, romantycznym sercem. Kucharz amator, który swoją miłość do gotowania pielęgnuje i rozwija od dziecięcych lat. Jego umiejętności, wykraczają daleko poza tradycyjne smaki mieszkańców słonecznej Italii. Finalnie znalazł się w najlepszej czwórce uczestników programu MasterChef, a Australię opuszczał z tarczą, po ugotowaniu arcytrudnego dania autorstwa cenionego chefa z Sydney – Guillaume Brahimi.
Matteo jest miłośnikiem nie tylko tradycyjnej, włoskiej kuchni. Jego pasje trudno zliczyć na palcach jednej ręki, a do każdego wyzwania podchodzi z ogromnym zapałem i perfekcjonizmem.
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *