Kanał National Geographic odkrywa sekrety mafii

Znamy ich głównie z filmów sensacyjnych i chyba nikt nie chciałby stanąć z nimi oko w oko. Maraton „Mafia” na kanale National Geographic pozwoli widzom zbliżyć się do najczarniejszych sekretów świata przestępczego bez ponoszenia żadnego ryzyka. W niebezpieczeństwie znajdą się natomiast niejednokrotnie twórcy filmów dokumentalnych, którzy musieli wejść do zakazanych miejsc i spotkać ludzi, dla których nie istnieją żadne granice.

 

 

Maraton programowy „Mafia” – emisja w sobotę 6 października od godz. 21:00 na kanale National Geographic

Czy gangsterzy mają marzenia? Co sprawia, że wstępują do mafii? Jak przez lata udaje im się utrzymywać przestępcze życie w tajemnicy? Świat mafiosów jest niezwykle dobrze ukryty, a przez to niebezpiecznie interesujący. Kanał National Geographic przybliży w październiku jego najmroczniejszą stronę, nie zapominając też o ludzkim aspekcie. Sprawdzimy, co popycha ludzi do przestępczego życia, poznamy drastyczne metody świata mafii, zajrzymy do najsekretniejszych kryjówek, a także przekonamy się, gdzie trafiają ci, których dosięgnęło ramię sprawiedliwości.

Opisy programów:

Narkotykowe imperia: dorwać Guzmana – premiera w sobotę 6 października o godz. 21:00

Dziennikarka Mariana van Zeller przenika do zadziwiającego i niebezpiecznego świata meksykańskich karteli narkotykowych, gdzie niewyobrażalne bogactwa i zbytek idą w parze z okrucieństwem i przemocą. To świat zdominowany przez kartel z Sinaloa i jego lidera Joaquina „El Chapo” Guzmana, poszukiwanego przestępcy, a jednocześnie miliardera z listy najbardziej wpływowych ludzi świata miesięcznika „Forbes”.

Sekrety mafii – premiera w sobotę 6 października o godz. 22:00

Odsłaniamy tajemnice najsłynniejszych mafijnych bossów. Ich życie zawsze otaczała aura tajemniczości, a media w poszukiwaniu sensacji często przekłamywały rzeczywistość. Przepytujemy ludzi z otoczenia najbardziej wpływowych i bezwzględnych gangsterów, przed którymi drżały całe miasta. Przedstawiamy kulisy bandyckich porachunków, emocje i marzenia, które napędzały najgroźniejszych i najbardziej znanych mafiosów.

Tajne bunkry mafii – emisja w sobotę 6 października o godz. 23:00

Profesor i znawca mafii John Dickie zapuszcza się w mroczne podziemia i zaprasza nas do niecodziennej kwatery ojca chrzestnego.

Pod wzmożoną kontrolą – premiera w sobotę 6 października o godz. 00:00  

Poznaj ekstremalne warunki, jakim muszą stawić czoło zakładnicy oraz osadzeni w więzieniach o zaostrzonym rygorze, izolatkach i celach śmierci.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *