Kanał SundanceTV uruchamia internetowy Klub SundanceTV (wideo)

Kanał SundanceTV przygotował specjalną ofertę – Klub SundanceTV, do którego można dołączyć za darmo już od 4 czerwca. Klub jest skierowany do wszystkich miłośników ambitnego i niezależnego kina w Polsce, a także fanów oryginalnych seriali oraz filmów dokumentalnych. Osoby, które dołączą do Klubu poprzez stronę  klub.sundancetv.pl, mogą spodziewać się konkursów z wartościowymi nagrodami oraz wielu informacji dotyczących oferty kanału SundanceTV.

 

 

Dzięki Klubowi SundanceTV kanał chce dotrzeć ze swoją ofertą programową do wszystkich fanów kina niezależnego, zarówno tych zaznajomionych już z SundanceTV, jak i do osób, które nie miały jeszcze okazji bliżej poznać stacji. Klub dostarczy ekskluzywnych treści i doświadczeń dostosowanych do preferencji i zainteresowań użytkowników.

Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej, klubowicze co miesiąc walczą o atrakcyjne nagrody – w czerwcu do wygrania jest projektor filmowy Nebula – oraz zyskują dostęp do informacji
o specjalnych wydarzeniach i nowościach programowych SundanceTV.

Działania Klubu SundanceTV wspierane będą kampanią marketingową w mediach należących do grupy AMC Networks International – UK, mediach społecznościowych, kampanią display oraz poprzez działania partnerskie.

 

 

POZNAJ SUNDANCE TV

Kanał SundanceTV jest obecny w Polsce od 2010 roku. Jego pomysłodawcą jest Robert Redford, który stworzył także Sundance Film Festival, największy w Stanach Zjednoczonych festiwal kina niezależnego, odbywający się od 1978 roku w Park City w stanie Utah.

Misją SundanceTV jest dostarczanie widzom różnorodnego i szerokiego wyboru filmów festiwalowych oraz oryginalnych seriali przez cały rok. Kanał wspiera odważne i kreatywne produkcje filmowe. Adresowany jest do koneserów kina ambitnego i artystycznego.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *