MediaSieci kablowe

Kanał telewizyjny zamiast czekoladki – kalendarz adwentowy JAMBOX

Przez 24 grudniowe dni, abonenci telewizji JAMBOX zostaną zaproszeni do przedświątecznej zabawy i będą mogli otwierać okna kanałów niczym czekoladki. W ramach akcji „Kalendarz adwentowy JAMBOX” każdego dnia zostanie odkodowany jeden kanał, na co dzień dostępny w pakietach tematycznych lub premium, w tym kanały dziecięce, muzyczne i sportowe.

 

SGT, operator telewizji JAMBOX, już po raz drugi przygotował dla swoich abonentów świąteczną niespodziankę. Od 1 do 24 grudnia będzie odkodowywał kolejno jeden kanał telewizyjny, który na co dzień jest dostępny w pakietach tematycznych i premium. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco – jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym.

 

Wśród odkodowanych kanałów znajdą się między innymi: CANAL+ Discovery, Eleven Sports 1, MTV, Nicktoons, 2×2, Outdoor Channel, BBC first, Discovery Historia, DOMO+, KUCHNIA+, PLANETE+, MTV Rocks, VH1, czy Polsat Jim Jam i CBeebies. 

 

 

Zabawa będzie się odbywała głównie na Facebooku, pod adresem: www.facebook.com/jamboxhd, gdzie każdego dnia, między 1 a 24 grudnia, abonenci będą otwierać nowe okno…

– Cieszymy się, że nasz kalendarz adwentowy został przyjęty z takim entuzjazmem w zeszłym roku, dlatego postanowiliśmy ponowić akcję, otwierając zupełnie nowe kanały. Mamy nadzieję, że i tym razem abonenci telewizji JAMBOX będą się wspólnie z nami bawić, oczekując Świąt. Zachęcamy do zabawy i otwierania okien – niespodzianekmówi Katarzyna Armatys, kierownik marketingu i PR, SGT S.A.   

Tematyczne pakiety telewizji JAMBOX to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki. Oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych.

Na co dzień można je domówić w każdej chwili, do tego szybko i w łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, odwiedzania strony www, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem, po prostu z pilota lub przez aplikację JAMBOX panel.

Lista kanałów dostępnych na co dzień w pakietach tematycznych dostepna jest pod adresem: https://www.jambox.pl/pakiety-tematyczne, a w pakietach premium: https://www.jambox.pl/pakiety-premium.

Pełna oferta programowa usług telewizyjnych oferowanych pod marką JAMBOX dostępna jest na: www.jambox.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *