Kanał Top Kids dołączył do oferty sieci Vectra

W grudniu kanał TOP KIDS obchodzi swoje trzecie urodziny. Z tej okazji nadawca przygotował kilka niespodzianek dla najmłodszych widzów, w tym między innymi nowości programowe w ramówce oraz znaczne poszerzenie dostępności stacji.

 

12-go grudnia TOP KIDS HD dołączy do oferty sieci Vectra – drugiego największego operatora kablowego w Polsce. Kanał będzie dostępny w pakiecie Platynowym na pozycji 416.

Zgodnie z zapowiedziami nadawca wprowadził do ramówki TOP KIDS HD wiele nowych seriali animowanych. Pierwszy z nich to Kajtuś – seria o bystrym czterolatku, uczącym się życia, które jest największą przygodą. Poczynając od swojego podwórka chłopiec odkrywa jak bardzo ekscytujące jest bycie małym człowiekiem w wielkim świecie.

Kolejna nowość to Rastamysz – opowiadanie o przygodach myszach, które tworzą zespół muzyczny – Luźny Skład – grający muzykę reggae. Oprócz grania i śpiewania w każdym odcinku rozwiązują zagadki kryminalne zlecane im przez prezydenta Myszogrodu.

Do ramówki dołączył również serial animowany Dolina Koni, którego bohaterami jest sześć dziewczynek i chłopiec. Bohaterowie spotykają się w niesamowitym miejscu zwanym Doliną Koni, w którym mieści się stajnia, ujeżdżalnia, zielone pastwiska, stodoła oraz trasy jeździeckie z pięknymi widokami.

W grudniu na antenie TOP KIDS pojawią się także zupełnie nowe sezony popularnych seriali Johnny Test, Bob Budowniczy oraz Strażak Sam. Wszystkie nowe seriale posiadają pełny polski dubbing.
TOP KIDS to kanał dziecięcy prezentujący kultowe bajki z ostatnich dziesięcioleci, które zainteresują nie tylko najmłodszych, ale także wzbudzą sentyment u dorosłych, dzięki czemu wspólne oglądanie seriali animowanych to wspaniała rodzinna przygoda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *