MediaPolecaneTelekomunikacja - Telefony - Promocje

Kanały Grupy Kino Polska dołączają do oferty T-Mobile

Cztery kanały Grupy Kino Polska dołączają do usługi telewizyjnej T-Mobile, która jest częścią oferty Magenta Dom. Od 4 lipca popularne stacje naziemne nadawcy – Stopklatka i Zoom TV – a także kablowo-satelitarne kanały z portfolio spółki – Kino Polska i Kino Polska Muzyka – będą dostępne dla wszystkich abonentów nowej na rynku usługi telewizyjnej jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce.

 

Kanały Grupy Kino Polska zasilą zawartość ofertę telewizyjną w ramach pakietu Magenta Dom i znajdą się na następujących pozycjach EPG: Stopklatka121, Kino Polska122, Zoom TV123 oraz Kino Polska Muzyka610.

Magenta Dom to pakiet usług obejmujący nielimitowany abonament komórkowy, internet domowy i telewizję. Oferta odznacza się elastycznością i prostotą – klienci mogą bowiem dostosowywać zakres pakietów TV do swoich potrzeb, zmieniając je nawet co miesiąc. Dokonanie takiej zmiany to zaledwie kilka kliknięć w aplikacji.

– Telewizja zmienia się wraz z przyzwyczajeniami widzów i do jej oglądania nie jest już potrzebny telewizor. Dzięki nowej usłudze IPTV od T-Mobile Polska mamy okazję zaprezentować ciekawą ofertę naszych najpopularniejszych kanałów zupełnie nowym odbiorcommówi Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Grupie Kino Polska.

– Bardzo cieszymy się, że kanały Grupy Kino Polska znalazły się w naszym nowym pakiecie usług Magenta Dom. Oferta ta powstała w oparciu o analizy opinii klientów, którzy wskazywali, jakie programy są dla nich istotne i co faktycznie chcieliby znaleźć w ofercie telewizji linearnej. Dzięki wsłuchiwaniu się w głos klientów i współpracy z partnerami takimi, jak Grupa Kino Polska udało się nam stworzyć ofertę, która uwzględnia wszystkie potrzeby telewizyjne klientów podkreśla Anna Bieńkowska, TV Product Owner w T-Mobile Polska.

Więcej informacji na temat oferty Magenta Dom można znaleźć pod adresem www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta, a szczegóły dotyczące komponentu telewizyjnego na stronie www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/telewizja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *