MediaZapowiedzi TV

Kanały Grupy Kino Polska polecają w tygodniu 1-7 lipca 2017

Kanały Grupy Kino Polska w tygodniu 1-7 lipca 2017 zapraszają m.in. na premierę filmu „Trump – historia nieautoryzowana” w Zoom TV o życiu amerykańskiego miliardera Donalda Trumpa. To idealna okazja, żeby przed jego wizytą w Polsce poznać historię tego najbardziej kontrowersyjnego prezydenta w historii Stanów Zjednoczonych.

Zoom TV zaprasza ponadto na premierowy odcinek serialu kryminalnego „Poirot” o najsłynniejszym detektywie świata wymyślonym przez Agathę Christie oraz kultowy duński serial „Gang Olsena”. W Kino Polska jak zwykle najlepsze polskie kino. W tym tygodniu stacja zaprasza na dwie premiery: znakomity film „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” Marka Koterskiego i sensacyjny „Zabij mnie, glino”Jacka Bromskiego z Bogusławem Lindą w roli głównej. Kanał FilmBox premierowo wyemituje m.in. film„Potęga strachu” – rewelacyjny thriller z udziałem Paula Walkera („Szybcy i wściekli”) i Chazza Palminteri (m.in. „Podejrzani”, „Prawo Bronxu”), a FilmBox Premium dobry brytyjski kryminał w odcinkach pt.„Nadkomisarz Banks”.
 

 
PREMIERA W POLSCE!
“Rozpieszczone zwierzaki” („Spoiled Rotten Pets: Princess & The Pig”)
program rozrywkowy, USA 2012
Niektórzy ludzie mają bzika na punkcie swoich zwierząt. Do tego stopnia, że rozpieszczają je na wszystkie możliwe sposoby. Spa dla świń, lekcje tańca dla psa, koty uwzględnione w testamencie – to tylko niektóre z przedziwnych pomysłów właścicieli, którzy poświęcają swoim zwierzakom “odrobinę” za dużo uwagi.
Emisja: sobota, 1 lipca, godz. 11:00 (odc. 1)
Każda sobota, godz. 11:00.
PREMIERA ZOOM TV / W TELEWIZJI NAZIEMNEJ!
„Spółka Zoo”
program edukacyjny, przyrodniczy, Polska 2017, reż. Jerzy Przybek
„Spółka Zoo” to program o zwierzętach i ludziach, oraz o relacjach, jakie budują się między podopiecznymi ogrodu zoologicznego i ich opiekunami. Autor programu Remigiusz Koziński w każdym z odcinków zawiera spółkę, której “udziałowcami” są: zwierzęta , ich opiekunowie i sam prowadzący. Umowa polega na tym, że prowadzący pomaga i, tam gdzie to możliwe, zastępuje opiekuna podczas prac pielęgnacyjnych i porządkowych. Pedicure u słoni, plac zabaw dla niedźwiedzi, kuchnia dla mrówkojadów, treningi fok i żyraf – to wszystko czeka nas w “Spółce ZOO”.
Emisja: sobota, 1 lipca, godz. 11:30 (odc. 1)
Każda sobota, godz. 11:30
PREMIERA ZOOM TV!
„Gang Olsena: Wielki skok Gangu Olsena”
komedia kryminalna, Dania 1972, reż. Erik Balling, wyst.: Ove Sprogøe, Morten Grunwald, Poul Bundgaard, Kirsten Walther
Tym razem uaktywnia się konkurencja Egona – dwuosobowy gang Król i Walet (oraz siostra Waleta). Po udanym napadzie na furgonetkę bankową, wykradają Egonowi pieniądze i zaczynają życie milionerów. Olsen nie zamierza dać za wygraną. Na końcu gang Olsena traci łup.
Emisja: niedziela, 2 lipca, godz. 17:10
Każda niedziela, godz. 17:00
PREMIERA ZOOM TV!
„Trump – historia nieautoryzowana” („Trump Unauthorized”)
biograficzny, USA 2005, reż. John David Coles, wyst.: Louis Ferreira, Jennifer Baxter, Saul Rubinek.
Historia życia Donalda Trumpa, amerykańskiego miliardera, a obecnie najbardziej kontrowersyjnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. 26-letni Donald postanawia wyjść z cienia ojca i odnieść sukces na własną rękę. Jego głównym celem staje się wybudowanie największego hotelu w Nowym Jorku. Donald Trump osiąga co prawda wielki sukces, ale z czasem zauważa jak sukces wpływa na jego życie prywatne.
Emisja: niedziela, 2 lipca, godz. 21:00.
PREMIERA ZOOM TV!
„Poirot” („Agatha Christie’s Poirot”)
serial kryminalny, Wielka Brytania 1989, reż. Renny Rye, wyst.: David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Pauline Moran, James D’Arcy, Christopher Bowen.
Herkules Poirot to najpopularniejszy detektyw świata, postać stworzona przez królową kryminału Agathę Christie. Marcus Waverly, właściciel posiadłości ziemskich, wzywa Poirota, gdy dostaje kolejny anonimowy list, w którym nieznany szantażysta grozi mu porwaniem syna. Detektyw próbuje zapobiec zniknięciu chłopca. Zaczyna się wyścig z czasem – Poirot chce znaleźć anonimowego szantażystę, zanim będzie za późno. Wkrótce okazuje się, że cała sprawa jest bardziej skomplikowana, niż Poirot przypuszczał…
Emisja: poniedziałek, 3 lipca, godz. 18:00 (odc. 3 – „Przygoda Johnny’ego Waverly”)
Poniedziałek-piątek, godz. 18:00
„Zabójcy” („Those Who Kill”)
dramat, kryminał, thriller, Dania 2011, reż. Birger Larsen, wyst.: Jakob Cedergren, Laura Bach, Lars Mikkelsen, Frederik Meldal Nørgaard, Lærke Winther Andersen.
Głośny skandynawski serial kryminalny opowiadający o parze detektywów, którzy specjalizują się w seryjnych morderstwach. Co skłania przestępców do brutalnych zbrodni, których dokonują regularnie? Aby ich pojmać, detektywi muszą nauczyć się myśleć tak, jak oni. Serial, który okazał się przebojem w Danii, zyskał opinię szokującej i mrocznej produkcji dla widzów o stalowych nerwach.
Emisja: środa, 5 lipca, godz. 21:05 (odc. 3 – „Słuszny gniew”

PREMIERA
„Wszyscy jesteśmy Chrystusami”
dramat, Polska 2006, reż. Marek Koterski, wyst.; Marek Kondrat, Michał Koterski, Andrzej Chyra
Jeden z najmocniejszych filmów Marka Koterskiego. Adam Miauczyński jest kulturoznawcą i niepijącym od kilku lat alkoholikiem. Gdy jego syn Sylwester zwierza się, jak picie ojca zniszczyło mu dzieciństwo, Adamowi odwija się taśma wspomnień. Ojciec Adama też pił i Adam poprzysiągł sobie, że nie przysporzy nigdy takiego strachu i wstydu swojemu synowi. A jednak w pijanym widzie wziął ślub, rozwiódł się, zapomniał o maturze syna, stracił pracę i zrobił wiele innych żenujących rzeczy…
niedziela, 2 lipca, godz. 20:00
PREMIERA
„Zabij mnie, glino”
sensacyjny, Polska 1987, reż. Jacek Bromski, wyst.: Bogusław Linda, Piotr Machalica, Anna Romantowska
Kinowy debiut mistrza sensacji – Jacka Bromskiego. Groźny przestępca Jerzy Molik ucieka z konwoju. To już drugi raz, wcześniej uciekł z więzienia. Teraz chce zemścić się na poruczniku Popczyku, który go aresztował. Udaje mu się zabić jego żonę, a następnie napaść na ambulans pocztowy przewożący 4 miliardy złotych. Popczyk wpada na trop przestępcy i przygotowuje obławę.
wtorek, 4 lipca, godz. 20:00
sobota, 8 lipca, godz. 20:00
 

 
PREMIERA
„112 – na każde wezwanie” („Sie retten Dein Leben”)
serial akcji, Niemcy, 2008, reż. Peter Markle, wyst.: Josephine Viktoria Thiel, Joachim Raaf, Dominic Saleh-Zaki.
Wszyscy mają to samo zadanie: ratować ludzkie życie. Dotychczas strażacy, policjanci i ratownicy medyczni pracowali osobno, ale bohaterowie serialu zaczynają działać ze wspólnej bazy, aby lepiej koordynować swoje misje. W ekipie pracują tu profesjonaliści – ale nie brakuje też ambicjonalnych sporów, rodzinnych niesnasek i sercowych rozterek.
Emisja: poniedziałek-piątek, ok. godz. 17:30
PREMIERA
Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI
„Wieczór panieński” („Bachelorette”)
komedia, romans, USA 2012, reż. Leslye Headland, wyst.: Kirsten Dunst, Rebel Wilson, Lizzy Caplan
Becky (Rebel Wilson) oznajmia Regan (Kirsten Dunst) – jednej ze swoich koleżanek ze szkolnych lat, że wychodzi za mąż. Oznacza to tylko jedno: przed ślubem koniecznie musi odbyć się wieczór panieński. Informacja szybko dociera do pozostałych koleżanek: Geny (Lizzy Caplan) i Katie (Isla Fisher). Impreza szybko zamienia się w niekontrolowaną balangę. Choć to wieczór zorganizowany dla przyszłej panny młodej, nie bawi się ona najlepiej. Podczas imprezy dziewczyny dowiadują się wiele – zbyt wiele – na swój temat. Wszystko wskazuje na to, że to ich ostatnia wspólna zabawa.
Emisja: poniedziałek, 3 lipca, godz. 21:00
PREMIERA
Cykl MOCNE ŚRODY
„Potęga strachu” („Running Scared”)
dramat, thriller, Niemcy, USA, 2006, reż. Wayne Kramer, wyst.: Paul Walker, Chazz Palminteri, Cameron Bright, Vera Farmiga, Bruce Altman, Johnny Messner
Joey Gazelle (Paul Walker) jest szeregowym gangsterem, którego zadaniem jest pozbywanie się broni użytej w porachunkach mafijnych. Wkrótce dowiadujemy się, że Joey ukrywa broń za fałszywą ścianką w piwnicy, zamiast topić ją w rzece. Pewnego razu 10-cio letni syn Joeya, Nicky (Alex Neuberger) i jego najlepszy przyjaciel, Oleg (Cameron Bright), są świadkami jak Joey chowa gnaty po nieudanej akcji. Oleg wykrada jeden z nich 38-ke ze skróconą lufą (użytą do zabicia skorumpowanego gliny) i strzela do swojego ojczyma (Karel Roden). Wyglądałoby to wystarczająco źle nawet gdyby ojczym Olega nie był bratankiem psychotycznego bossa mafii rosyjskiej (John Noble) … który ubija z grupą Joeya interes na lewej sprzedaży paliwa. Teraz Joey ma na głowie również brudnego policjanta (Chazz Palmintieri), który przeżywa spartoloną wymianę narkotykową i gorącą 38-kę gdzieś na ulicach, zmieniającą właścicieli w półświatku świrów, alfonsów, dziwek i pedofilów oraz Olega, który może go naprowadzić na trop pistoletu. I nawet jeśli zdoła wszystko załatwić w ciągu nocy, ciągle musi jeszcze wyjaśnić coś swojej żonie (Vera Farmiga).
Emisja: środa, 5 lipca, godz. 21:00

 
PREMIERA
„Nadkomisarz Banks” („DCI Banks”)
dramat, serial kryminalny, Wielka Brytania, 2010, wyst.: Stephen Tompkinson, Jack Deam, Andrea Lowe
Odc. 1
W spalonej barce na rzece zostaje znalezione ciało Leslie Whittakera. W pożarze ocalała znaczna ilość gotówki oraz obraz – prawdopodobnie falsyfikat. Wkrótce zostają odkryte drugie zwłoki – to Christina Aspern. Nadkomisarz Banks prowadzi dochodzenie wspólnie z Annie Cabbot. Pomaga im znawca sztuki Mark Keane (John Light). Zachowanie bliskich ofiar budzi jednak u Banksa uzasadnione podejrzenia. Wydaje się, że Patrick Aspern (John Bowe) – ojciec Christiny – ukrywa ważne dla śledztwa informacje. Para detektywów musi powiązać kilka wątków, zaczynając od podstawowego pytania: czy doszło do morderstw, a jeśli tak, to jaki mają one związek ze falsyfikatami?
Odc. 2
Banks nie ma wątpliwości, że morderstwo Jake McMahona (Gary Cargill) jest związane z prowadzoną sprawą. Przy ofierze, jak poprzednio, również znalezione zostają pieniądze oraz sfałszowane obrazy. Detektyw jest przekonany, że to nie przypadek. Falsyfikaty, trzy ofiary, tajemnicze zachowanie Asperna. Wiele wskazuje na to, że zbrodni dokonał seryjny morderca. Banks zdaje sobie sprawę, że sposób działania mordercy ma na celu zbicie go z właściwego tropu. W tej sytuacji jedyne, co pozostaje, to podejrzewać wszystkich – również członków rodzin. Tymczasem coraz bliższa znajomość Annie z Keanem może ściągnąć na nią niebezpieczeństwo.
sobota, 1 lipca, godz. 21:00 (odc. 1)
sobota,  lipca, godz. 21:55 (odc. 2)
Każda sobota, od godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *