Cyfrowy PolsatInternet & GryWAŻNE

Kanały i filmy Kino Polska TV wzbogaciły pakiet Ipla Polonia

Czołowy nadawca telewizyjny w kraju Kino Polska TV SA poszerza współpracę z IPLA ­– największym serwisem rozrywki internetowej. Od października przeznaczony dla użytkowników zagranicznych pakiet IPLA POLONIA wzbogaciły kanały dystrybuowane przez nadawcę, takie jak FashionBox, Fast&FunBox, 360 Tunebox, Gametoon HD, Kino Polska International i Kino Polska Muzyka International oraz zestaw 50 klasycznych filmów polskiego kina.

 

Kanały FashionBox, Fast&FunBox, 360 Tunebox, Gametoon HD, Kino Polska International i Kino Polska Muzyka International dołączyły do siedmiu innych, które już znajdują się w pakiecie IPLA POLONIA. Są wśród nich m.in. dystrybuowane przez Kino Polska TV SA kanały FilmBox Arthouse HD, FightBox HD i DocuBox HD. Wszystkie w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.

Ponadto do pakietu IPLA POLONIA trafiło ponad 50 filmów-klasyków polskiego kina (są to m.in. „Potop”, „Rozmowy kontrolowane”, „CK Dezerterzy”, „Nad Niemnem”, „Gangsterzy i Filantropi”, „Znachor” i „Trędowata”). Kanały Kino Polska International i Kino Polska Muzyka International, a także filmy pełnometrażowe, są dostępne tylko poza granicami Polski.

Warto dodać, że kanały Kino Polska TV są już dostępne również w innych pakietach IPLI. I tak: kanały FashionBox, 360 Tunebox i FunBox UHD można znaleźć w pakiecie IPLA NEWS & ROZRYWKA oraz IPLA TV, a kanały Fast&FunBox i Gametoon HD w pakiecie IPLA SPORT oraz IPLA TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *