Kanały Polsat Viasat i Epic Drama w Gonet.TV (Akt.)

Już od soboty, 20 stycznia, do oferty Gonet.TV dołączą 4 kanały: Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature oraz Epic Drama .

 

ATTUALIZACJA: 

Drodzy użytkownicy, drogie użytkowniczki.
Bardzo przepraszamy wszystkich, którzy czekali na dodanie 4 nowych stacji: Viasat Nature, Viasat History, Viasat Explore i Epic Drama już jutro.
Z powodów technicznych nie będziemy w stanie rozpocząć nadawania tych kanałów od jutra. Nasz zespół techników szuka rozwiązania i będziemy Was informować o wszystkich postępach!
Jeszcze raz przepraszamy i prosimy o chwilę cierpliwości.
Wkrótce planujemy dodać też kolejne stacje. Zostańcie z nami!
Wasz GONET.TV

 

Polsat Viasat Explore  daje widzom coś więcej ponad standard oczekiwań. Widzowie tego programu to przede wszystkim mężczyźni ciekawi świata i zdecydowani, których ekscytuje wszystko to, co nowe i niezwykłe, wiedzą, że każda historia musi mieć w sobie jakiś niezwykły element – najczęściej tym elementem są ludzie – jej prawdziwi bohaterowie.

Odbiorca kanału oczekuje, że telewizja będzie mu towarzyszyć, zarówno w świecie on-line, jak i off-line, stąd też prężnie działający, wspierający program kanał Facebook. Polsat Viasat Explore to również numer jeden na liście kanałów rozrywkowych dla tych, którzy spragnieni są e-sportu w telewizji.

 

Polsat Viasat History to jeden z niewielu kanałów tematycznych w Polsce, którego 80% kontentu stanowią premiery na wyłączność. Z roku na rok rośnie w jego ramówce liczba programów historycznych związanych z Polską.

Widzowie kanału to pasjonaci historii, których hobby i zamiłowaniem jest zdobywanie najbardziej aktualnej wiedzy historycznej. 10 kwietnia br. Polsat Viasat History wprowadził nowe pasmo o tematyce historycznej – Viasat Epic, które nadawane jest w każdą niedzielę o 21:00. Pasmo proponuje telewidzom niezwykle interesujące seriale obyczajowe oraz programy prezentujące wydarzenia historyczne z nowej perspektywy.

Polsat Viasat Nature kieruje nadawane programy przede wszystkim do osób, które prowadzą aktywny, sportowy styl życia. Widzowie stacji kochają naturę i są miłośnikami zwierząt. Co więcej, chętnie spędzają wspólnie czas z rodziną i przyjaciółmi, poszukują informacji i w telewizji i Internecie.

Misją Polsat Viasat Nature jest wzbudzenie i wzmożenie miłości widzów do natury i zrozumienie konieczności jej szanowania. Tu przyroda opowiada własną historię – piękną, zaskakującą, wzruszającą, a często też dramatyczną i surową.

 

 

EPIC Drama to kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji – poruszające historie z minionych czasów w Twoim domu.

Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD i na żądanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *