MediaSieci kabloweZapowiedzi TV

Kanały Stingraya w CDN Elart (wideo)

Dystrybutor kanałów PasjaTV informuje, że na zlecenie nadawcy kanałów muzycznych Stingray, został już uruchomiony UBI serwer w CDN Elart, który w ciągu najbliższych tygodni zastąpi dosył satelitarny kanału Stingray Djazz, w związku z planowanym wyłączeniem sygnału z satelity Astra 19.2°E.

 

W związku z tym Stingray Djazz, jak również Stingray Classica są już dostępne w formacie MPEG-TS w CDN Elart.

Powyższa zmiana nie będzie miała wpływu na odbiór przez Państwa kanałów Stingray Djazz i Stingray Classica realizowanego w dosyle z CDN Evio, CDN SGT i CDN Nasza Wizja.

Kolejne kanały, między innymi Stingray iConcerts oraz Festival 4K i Naturescape 4K będą uruchamiane sukcesywnie w CDN Elart, o czym będziemy Państwana informować.

 

Stingray Classica to najlepsze produkcje z całego świata w atrakcyjnym połączeniu z operą, koncertami, baletem, portretami i dokumentami nadawane 24/7.

Kanał prezentuje słynnych dyrygentów, takich jak Sir Simon Rattle, Valery Gergieva, William Christie i Gustavo Dudamel. Stingray Classica pozwala cieszyć się pełną skalą występów scenicznych, takiech jak La Boheme, Otello, Aida, Swan Lake, Tosca, Zoroastre i Cosi fan tutte w zaciszu własnego domu.

A wszystko to w najlepszej jakości obrazu i dźwięku Full HD z Dolby Digital Audio dostępnych już dziś! Wszystkie opery są zaopatrzone w napisy w języku angielskim lub francuskim.

 

 

Stingray Djazz to pierwszy i jedyny kanał telewizyjny na świecie poświęcony muzyce jazzowej nadawany 24/7.

Kanał obejmuje wszystkie gatunki jazzowe począwszy od jazzowych festiwali po ekskluzywne koncerty odbywające się w najlepszych klubach jazzowych jam session oraz nagrania ze studiów i klipy. Stingray Djazz to również filmy dokumentalne poświęcone historii jazzu, jak również światowym gwiazdom tej estrady.

W każdy wieczór na kanale można obejrzeć koncert lub spektakl w prime timie. Znajdziesz tu takie legendy jak: Satchmo, Milese itp. Kanał dostępny w jakości FULL HD z dźwiękiem Dolby Stereo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *