PolecaneSieci kablowe

Kanały tematyczne Canal+ dostępne w TOYA GO

Od środy, 15 czerwca na platformie TOYA GO Abonenci będą mogli oglądać siedem nowych kanałów: Ale kino+, CANAL+ DOMO, CANAL+ KUCHNIA, Planete+, MiniMini+, teleToon+, CANAL+ SPORT 5.

 

– Kanały tematyczne CANAL+ to dla widzów bardzo atrakcyjne programy z naszej oferty telewizyjnej, których dotychczas brakowało w naszej aplikacji – mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA. To wynik porozumienia zawartego pomiędzy TOYA a CANAL+, będącego częścią przedłużonej niedawno umowy dystrybucyjnej. Termin wdrożenia jest szczególnie istotny ze względu na zbliżający się okres wakacyjnych wyjazdów, bo doskonale wpisuje się w aktualny trend oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych, w szczególności poza domem.

Nowe kanały są dostępne poprzez aplikację dla wszystkich Abonentów posiadających je w swoim pakiecie telewizyjnym, nie tylko w Polsce ale i całej Unii Europejskiej.

Platforma TOYA GO oferuje nie tylko oglądanie telewizji na żywo, ale także wiele innych użytecznych funkcji jak: prezentacja programu telewizyjnego na kolejne 7 dni wszystkich stacji z oferty TOYA, planowanie nagrywania programów w odbiorniku cyfrowym 3G i MAXX, serwis Karaoke z blisko 700 utworami polskimi, zagranicznymi i dla dzieci, możliwość słuchania starannie wyselekcjonowanych, internetowych stacji radiowych w wielu kategoriach. Pozwala ponadto obejrzeć kilka tysięcy pozycji z katalogów VOD, zarówno płatnych jak i bezpłatnych. Wielką popularnością cieszy się też dostęp do blisko 70. kamer internetowych zamontowanych w newralgicznych punktach miast, gdzie TOYA ma swoje sieci kablowe. Dodatkowodostępne są ważne informacje o warunkach meteorologicznych i alerty smogowe. Z tej funkcjonalności mogą korzystać wszyscy, gdyż nie wymaga ona logowania, podobnie jak oglądanie programu lokalnego TV TOYA.

Łącznie w TOYA GO znajduje się już 161 programów. Aplikacja dostępna jest poprzez stronę go.toya.net.pl oraz w sklepach AppStore (iOS) oraz w Google Play (Android).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *