MediaSieci kablowe

Kanały TTV i TVN 7 w pakiecie LUZ HD w sieci AVIOS

Dobra wiadomość dla wszystkich abonentów pakietu podstawowego sieci kablowej AVIOS! Kanały TTV i TVN 7 od teraz dostępne w pakiecie LUZ HD!

 

TVN 7 HD, kanał 007

TTV HD, kanał 012

TTV SD, kanał 945

TVN 7 to kanał telewizyjny o charakterze rozrywkowo-filmowym. W programie stacji znajduje się przede wszystkim szeroka oferta atrakcyjnych seriali oglądanych przez widzów na całym świecie między innymi takich jak: „Przyjaciele”, „Dr House”, „Detektyw Monk”, „Ostry Dyżur”, „Nie z tego świata”, „Agenci NCIS”.

TTV HD to kanał telewizyjny o charakterze publicystyczno – informacyjno – poradnikowym. Najważniejsze tematy poruszane w TTV to sprawy społeczne oraz informacje lokalne. To jedyny ogólnodostępny kanał telewizyjny o takim charakterze. „Wrażliwi na ludzkie sprawy, z pasją odkrywamy życie obok nas” – tak brzmi główne hasło kanału.

TTV jest dla widzów, reaguje na ich sygnały. Nierzadko programy realizowane są tam, gdzie widzowie potrzebują wsparcia. Nacisk kładziony jest też na programy interwencyjne. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, edukacyjne, dokumentalne. Stacja jest dystrybuowana jest przez pierwszy multipleks (MUX-1) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostępna jest również w największych telewizjach kablowych i w telewizji satelitarnej (na wszystkich platformach cyfrowych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *