Internet & Gry

Karolina Kaja Gołuchowska nową redaktorką naczelną serwisu Ofeminin.pl

Karolina Kaja Gołuchowska z początkiem marca 2022 r. obejmie stanowisko redaktorki naczelnej Ofeminin. Zastąpi na tym stanowisku Martynę Wyrzykowską, która odeszła z firmy. W październiku 2021 r. nowo utworzone stanowisko head of business&product Ofeminin objęła Izabela Bielecka-Gnaś.

 

Jako redaktorka naczelna Ofeminin, Karolina Kaja Gołuchowska będzie odpowiedzialna za politykę redakcyjną serwisu, a także rozwijanie nowych formatów audio i wideo marki Ofeminin.

Nową szefową biznesu serwisów kobiecych została Izabela Bielecka-Gnaś, która z początkiem października 2021 r. rozpoczęła pracę w Ringier Axel Springer Polska.

– Ofeminin jest największym pod względem liczby użytkowników portalem, skierowanym do kobiet. Jesteśmy bardzo dumni z tego, jak się rozwija i jaką misję pełni w promowaniu ważnych dla kobiet wartości. Nowy zespół Ofeminin będzie kontynuował ten rozwój i wdrażał nowe, świeże pomysły. Ogromne doświadczenie i talent Izy pozwolą nam na dynamiczny rozwój biznesowy. A wspaniała kobieca redakcja z Kają na czele zapewni najlepszą jakość treści
mówi Martyna Majchrzak, dyrektor zarządzająca serwisów wertykalnych w Ringier Axel Springer Polska.

Jako redaktorka naczelna Ofeminin, Karolina Kaja Gołuchowska będzie podlegać bezpośrednio Izabeli Bieleckiej-Gnaś, która jako head of business&product Ofeminin jest odpowiedzialna za biznesowe i zasięgowe wyniki serwisu, planowanie i koordynację działań związanych z jego rozwojem oraz wdrażanie innowacyjnych projektów specjalnych.

Karolina Kaja Gołuchowska dołączyła do serwisu Ofeminin we wrześniu 2020 r. W październiku 2020 r. zaczęła pełnić obowiązki redaktorki naczelnej serwisu. Współtworzyła viralową i wielokrotnie nagradzaną akcję Ofeminin #NieCzekam107lat. Jest absolwentką Prawa oraz Stosunków Międzynarodowych ze specjalizacją amerykanistyczną na Uniwersytecie Warszawskim. Jest współzałożycielką grupy oraz programu mentoringowego “Dziewczyny-maszyny” wspierającej młode kobiety, które rozpoczynają swoją karierę w mediach. Wcześniej zdobywała doświadczenie pracując m.in. w Faktach TVN. Z Ringier Axel Springer Polska jest związana od 2019 r., kiedy stworzyła dla portalu projekt “Ciałolubność” z fotografiami własnego autorstwa. Wcześniej była odpowiedzialna także za stworzenie strategii social mediowej Ofeminin na Instagramie jako Content Managerka.

Izabela Bielecka-Gnaś jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 14 lat związana z mediami kierowanymi do kobiet. Wieloletnia redaktor naczelna serwisu Polki.pl. Od 2016 w roli redaktor naczelnej Platformy Parentingowej Edipresse Polska przeprowadzała jej digtalizację. Jednocześnie, w charakterze Dyrektora Produktu opiekowała się serwisem Babyonline.pl i jego rebrandingiem. Od 2017 r. pełniła funkcję Dyrektor ds. Digital, Platformy Wydawniczej Parenting & Advisory (Polki.pl, Mamotoja.pl, Gotujmy.pl). W 2020 roku objęła stanowisko Head of Product and Content Business Unitu Parenting i Zdrowie w Time S.A. (grupa ZPR).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *