Internet & Gry - Reklama

Kaspersky z tytułem “Wybór Klientów” w plebiscycie Gartner Peer Insights 2021

Kaspersky otrzymał przyznany przez firmę Gartner tytuł “Wybór Klientów” w zakresie platform ochrony punktów końcowych w 2021 r. W ramach plebiscytu Gartner Peer Insights klienci przyznali rozwiązaniom firmy Kaspersky ocenę 4,7 na 5 punktów, a 96% klientów stwierdziło, że są skłonni rekomendować produkt Kaspersky Endpoint Security for Business. Firma Kaspersky jest jednym z zaledwie trzech producentów, którzy uzyskali takie wyróżnienie w najnowszej rundzie plebiscytu Gartnera dotyczącego rynku rozwiązań EPP oraz EDR.

 

Gartner Peer Insights to bezpłatna platforma oceny środowiskowej przeznaczona dla osób podejmujących decyzje związane z oprogramowaniem i usługami dla biznesu. Recenzje są poddawane ścisłemu procesowi weryfikacji i moderacji w celu zapewnienia ich autentyczności. Zagregowany przegląd rynku – “Voice of the Customer” wraz z indywidualnymi szczegółowymi recenzjami, stanowi dopełnienie eksperckiego badania firmy Gartner i może odgrywać kluczową rolę w procesie zakupowym, ponieważ jest skoncentrowany na bezpośrednich doświadczeniach środowiska związanych z wdrażaniem i działaniem rozwiązania. W dokumencie tym brani są pod uwagę wyłącznie producenci posiadający co najmniej 20 opublikowanych, spełniających wymagania recenzji uzyskanych na przestrzeni wskazanego, 18-miesięcznego okresu zgłaszania opinii. Pełna metodologia “Voice of the Customer” jest dostępna tutaj.

 

 

Firma Kaspersky jest jedynym producentem, który zdobywa tytuł “Wybór Klientów” za każdym razem, gdy Gartner ogłasza te wyróżnienia dla rynku platform ochrony punktów końcowych (EPP). Jeśli chodzi o pomoc techniczną, klienci firmy Kaspersky przyznali rozwiązaniom EPP oraz Endpoint Detection and Response (EDR) odpowiednio 4,7/5,0 oraz 4,9/5,0 na platformie Gartner Peer Insights na dzień 1 grudnia 2021 r.

Firma Kaspersky została również uhonorowana wyróżnieniami “Wybór Klientów” w następujących kategoriach: duże przedsiębiorstwa, średnie przedsiębiorstwa, sektor publiczny, rządowy, edukacyjny oraz usługowy. Jest również jednym z zaledwie dwóch producentów wyróżnionych tytułem “Wybór Klientów” w branży finansowej. Jeśli chodzi o kategorię regionalną, firma Kaspersky jest jednym z zaledwie czterech producentów, którzy zdobyli tytuł “Wybór Klientów” w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.

Na dzień 1 grudnia 2021 r. firma Kaspersky stanowi najczęściej recenzowanego producenta na rynku EPP na platformie Gartner Peer Insights (1 887 recenzji przesłanych przez zweryfikowanych klientów). Oto kilka przykładowych komentarzy klientów w ramach tych recenzji:

Firma Kaspersky jest synonimem bezpieczeństwa i ochrony danych. Od dawna jest dobrze oceniana przez kilka specjalistycznych serwisów, oferując solidne rozwiązania do zwalczania wirusów, szkodliwego oprogramowania oraz innych niebezpiecznych narzędzi. Kaspersky Endpoint Security to doskonałe rozwiązanie do ochrony komputerów w sieci korporacyjnej. Opiera się ono na centralnym serwerze odpowiedzialnym za licencjonowanie i dystrybucję aktualizacji oraz definicji wirusów. System jest tak dyskretny, że użytkownik często w ogóle nie zauważa, że ochrona jest obecna – specjalista ds. danych i analizy w sektorze rządowym.

Korzystamy z Kaspersky Endpoint Security już od ponad roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług oraz wsparcia, jakie oferuje to rozwiązanie. Firma Kaspersky jest jedną z najstarszych i najlepiej ocenianych na świecie. Bezpieczeństwo plików i danych jest wysoce niezawodne, a oferowane wsparcie w razie problemów – godne pochwały – analityk w branży usługowej.

Jewgienija Naumowa, szefowa działu ds. biznesu korporacyjnego w firmie Kaspersky, skomentowała: Otrzymanie tytułu “Wybór Klientów” po raz czwarty z rzędu jest dla nas potwierdzeniem kluczowych udoskonaleń wprowadzonych do naszych produktów biznesowych na przestrzeni ostatnich kilku lat. To również dowód naszego zaangażowania w zapewnianie najlepszej ochrony naszym klientom w sytuacji coraz większych zagrożeń, na jakie narażone są ich firmy. Kaspersky znajduje się wśród pięciu najwyżej ocenianych producentów na rynkach Endpoint Protection Platforms, Endpoint Detection and Response Solutions, Managed Detection and Response, Threat Intelligence, Cloud Workload Protection Platforms oraz Services Automation na platformie Gartner Peer Insights. Będziemy nadal rozwijać najlepsze rozwiązania zgodne z najwyższymi standardami branżowymi w celu wspierania firm wszelkich rozmiarów.

Więcej informacji na temat rozwiązania Kaspersky Endpoint Security for Business znajduje się na stronie https://www.kaspersky.pl/ochrona-dla-sredniego-biznesu/endpoint-advanced.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *