Katarzyna Bosacka z nowym programem „DeFacto Bosacka” w TTV

W marcu na antenie TTV nowość z Katarzyną Bosacką w roli prowadzącej. „DeFacto Bosacka” będzie programem o charakterze poradnikowym, którego formuła porusza zagadnienia związane między innymi z ekologią, higieną, zdrowym odżywianiem oraz funkcjonowaniem w stylu „zero waste”.

 

 

 

 

 

Nie da się ukryć, że jestem zwierzęciem telewizyjnym komentuje Katarzyna Bosacka. Przez przeszło 20 lat mojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się edukacją – żywieniową, konsumencką, zdrowotną, naukową – i przy niej pozostanę. Tym bardziej, że jako mama czwórki dzieci sama jestem żywo zainteresowana, w jaki sposób można na co dzień poprawiać jakość swojego życia dodaje.

Premierowe odcinki „DeFacto Bosacka” emitowane będą od 23 marca, trzy dni w tygodniu o godz. 16:15.

Rozszerzamy portfolio programowe TTV, a obecność Katarzyny Bosackiej w wiosennej ramówce kanału to dla nas możliwość, by wzmocnić ofertę poradnikową stacji komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Katarzyna Bosacka z branżą medialną związana jest od lat. W jej dorobku znajdują się nie tylko programy telewizyjne, które prowadziła na antenie TVN Style – spod jej pióra wyszło również 10 książek o tematyce edukacyjnej.

Fot. TVN / R. Korybut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *