Katarzyna Maciąg wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Aktorka pojawi się w jubileuszowej edycji przebojowego show Telewizji POLSAT. Przez dziesięć tygodni będzie miała okazję wcielać się w najbardziej znane postaci ze świata muzyki. Z repertuarem których gwiazd zmierzy się na scenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

 

 

Katarzyna Maciąg szerszej publiczności znana jest m.in. z filmów „Płynące wieżowce”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i „Ścinki”. Pojawiła się również w przeboju Telewizji POLSAT – serialu „Przyjaciółki”. Wcieliła się w nim w klientkę Pawła Strzeleckiego. Już wkrótce znów będzie można zobaczyć ją na antenie Polsatu. Jesienią zaprezentuje się jednak w zupełnie nowej odsłonie – wystąpi bowiem w dziesiątej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W show, które co tydzień przyciąga przed telewizory tysiące widzów z całej Polski, nie ma przegranych, bo nikt nie odpada. Każdy uczestnik przez dziesięć tygodni walczy o nagrodę odcinka, którą jest czek na dziesięć tysięcy złotych. Wygrana za każdym razem przekazywana jest na cel charytatywny. Bo „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to nie tylko świetna rozrywka, lecz także program z misją, który pomaga potrzebującym. Jak wielu wspomoże swoimi wykonaniami Katarzyna Maciąg?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *