Katarzyna Pakosińska w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (wideo)

W środę 21 października o 19:00 TV Puls zaprasza na premierę 332. odcinka serialu „Lombard. Życie pod zastaw” z gościnnym udziałem Katarzyny Pakosińskiej! Artystka wcieli się w światowej sławy śpiewaczkę operową – ekstrawagancką i roztargnioną Małgorzatę Waliszewską. Co sprowadza ją do lombardu?

 

Małgorzata Waliszewska (Katarzyna Pakosińska) podróżuje po Polsce czerwonym kabrioletem z pieskiem yorkiem o imieniu Elżunia. Jadąc na prywatny koncert diva postanowiła zwiedzić piękną Polskę, w której dawno nie była, i… zabłądziła, a w międzyczasie wyładował jej się telefon. I tak, zupełnym przypadkiem, trafia do lombardu na Cichej, w którym dyżuruje Andżelika (Dominika Skoczylas) a z zastawem przyszedł stały klient, Krystek (Kacper Kuryś).

Oboje nie są melomanami, więc kompletnie nie mają pojęcia, jak wielka sława zaszczyciła ich swoją obecnością. Diva pożycza od Krystka telefon i dzwoni do mężczyzny, który zaprosił ją, aby zaśpiewała na konferencji pełnej największych rekinów biznesu. Okazuje się, że to nie kto inny jak Korynt (Marek Wolny)!

Tymczasem w lombardzie primadonna spotyka całą rzeszę adoratorów – Hofer (Rafał Cieluch) niemal pada z uwielbieniem u stóp słynnej śpiewaczki, pod jej wrażeniem jest nawet sam Kazimierz (Zbigniew Buczkowski), o co jest zazdrosna jego żona Becia (Małgorzata Szeptycka). Mimo pomocy otrzymanej w lombardzie, Waliszewską spotyka także przykrość – przez otwarte drzwi ucieka jej piesek. Zrozpaczona primadonna oświadcza, że jeśli jej ukochana Elżunia się nie znajdzie, ona umrze – w lombardzie… Kto pomoże w szukaniu yorka?

 

 

Lombard. Życie pod zastaw” to hitowa produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial cieszy się ogromną popularnością – na początku bieżącego roku otrzymał od widzów trzecią z rzędu Telekamerę Tele Tygodnia. Piękny jubileusz świętował na gali również Henryk Gołębiewski, który z okazji 50-lecia od debiutu na ekranie otrzymał Nagrodę Specjalną Telewizji Puls. Aktor wciela się w „Lombardzie” w jedną z bardziej lubianych przez widzów postaci – Ziutka.

 

 

W serialu regularnie pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Aleksander Doba, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz „Niecik” i Kabaret z Konopi. W 7. sezonie, który obecnie można oglądać, do obsady dołączyła Małgorzata Rożniatowska w roli stałej klientki Filomeny. W jednym z odcinków zagrał też Bogdan Kalus.

 

 

Premiery odcinków codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00, powtórki o 18:00 oraz podczas sobotnich maratonów. Tylko w TV Puls

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *