MediaZapowiedzi TV

“Katastrofa” – nowy serial na 13 Ulicy (wideo)

Już na początku września kanał 13 Ulica wyemituje pierwszy odcinek trzymającej w napięciu produkcji opowiadającej o locie pasażerskim 716, który ginie w tajemniczych okolicznościach nad Oceanem Atlantyckim. Pierwszy z sześciu godzinnych odcinków będzie miał swoją premierę już w niedzielę 8 września o 21:00 na 13 Ulicy.

 

 

Po zagadkowej katastrofie lotniczej niedawno owdowiała, genialna badaczka lotnictwa Kendra Malley (grana przez zdobywczynię nagrody Emmy Archie Panjabi, znaną m.in. z Żony idealnej) zostaje wezwana by wraz z byłym szefem i mentorem Howardem Lawsonem (w tej roli zdobywca Oscara Christopher Plummer znany m.in. ze Wszystkich pieniędzy świata i Debiutanów) na oczach całego świata rozwikłać sprawę zaginionego samolotu i jak najszybciej zlokalizować możliwych ocalałych z katastrofy pasażerów. Kendra i jej zespół ścigają się z czasem, by ustalić zdarzenia, które mogły doprowadzić do katastrofy, a badany jest każdy scenariusz: od samobójstwa pilota i terroryzm, po morderstwo na tle politycznym i awarię systemu pokładowego. Czy badaczom uda się zrozumieć, jak potoczyły się losy lotu 716?

 

 

W obsadzie serialu pojawią się m.in. Kris Holden-Ried (Wikingowie, Dynasta Tudorów), Claire Forlani (Hawaii Five-O), Rebecca Liddiard (Grace I Grace, Houdini and Doyle), Shazad Latif (Star Trek: Discovery, Czarne Lustro), Tamara Duarte (Wynonna Earp, Longmire), Peter Mensah (serie Spartakus, Avatar, Agenci T.A.R.C.Z.Y.), Allan Hawco (Caught, Frontier), Dougray Scott (Przekręt), Sasha Roiz (Grimm), Mark Rendall (30 dni mroku) i Paris Jefferson (Sunset Contract).

Producentami wykonawczymi serialu są Christina Jennings, Scott Garvie, Malcolm MacRury, T.J. Scott i Archie Panjabi. Twórca Departure Vincent Shiao jest jednocześnie współproducentem wykonawczym; Patrick Cassavetti, Tina Grewal są producentami, a Julie Lacey jest producentem z ramienia Shaftesbury.

Polska premiera serialu Katastrofa już w niedzielę 8 września o 21:00 na 13 Ulicy

Jeden komentarz do ““Katastrofa” – nowy serial na 13 Ulicy (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *