Kayah u Hanny Lis

Uwielbiana przez publiczność wokalistka Kayah będzie gościem Hanny Lis w kolejnym odcinku programu „Między słowami”, który zobaczymy już w najbliższą niedzielę, 29 kwietnia o 15:30 w Polsat Cafe. Rozmowa pań rozpocznie się tymi słowami: „Rozczarowanie dla duszy jest tym, czym jest burza dla powietrza” – co miała na myśli Kayah? Usłyszymy już niebawem.

Hanna Lis: Kasiu co jest Twoim największym sukcesem?

Kayah: To że jeszcze nie zwariowałam? Myślę, że jestem normalna i to jest największy komplement jaki mogę usłyszeć od obcych ludzi, którzy mnie gdzieś tam spotykają.

Hanna Lis: Czy 50-te urodziny coś zmieniły w Twoim życiu?

Kayah: Pamiętam jak wszyscy mnie ostrzegali przed 30-tką, ja natomiast zrobiłam totalną balangę w Harendzie. Później ostrzegano mnie przed 40-tką, a ja znowu urządziłam świetną imprezę. Te lata były fantastyczne. Teraz jest 50-tka i machnęłam ręką na to gadanie ludzi bo zrozumiałam, że to tylko numer. Bardzo dużo zależy od tego jak myślimy sami o sobie.

Hanna Lis: Na ile Ciebie, jako dorosłą kobietę i też jako matkę ukształtował fakt, że de facto nie miałaś ojca bo postanowił odejść? Na to pytanie wokalistka bardzo szczerze odpowie w programie.

Co jeszcze usłyszymy? Opowieść o tym dlaczego zdecydowała się na kurs pilotażu i dlaczego w garderobie prasuje garnitur Gorana Bregovicia.

Wieloma innymi historiami Kayah podzieli się widzami w programie „Między słowami” – niedziela, 29 kwietnia godz. 15:30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *