MediaZapowiedzi TV

Keltie Knight nowym korespondentem E! Wiadomości

Rodzina E! News się powiększa. Keltie Knight dołącza do nocnego programu rozrywkowego jako główna korespondentka. Keltie, która występowała wcześniej w E! LADYGANG, będzie współpracować ze współgospodarzami Adrienne Bailon-Houghton i Justinem Sylvester od 15 listopada o godzinie 00:30 na kanale E! Entertainment.

 

„Po 10 latach w telewizji rozrywkowej, podczas pandemii, odsunęłam się, aby skupić się na innych kreatywnych kanałach, moim podcaście LADYGANG, pisaniu naszej drugiej książki i Superfan, nowym serialu emitowanym w czasie największej oglądalności, którego jestem współtwórcą, gospodarzem i producentem wykonawczym. ” Knight powiedziała wyłącznie E!, dodając, że kiedy otrzymała telefon od producentów wykonawczych Johna Redmanna i Johna Pascarelli w sprawie powrotu do E! Wiadomości: „Wiedziałam, że jestem gotowa na nowy rozdział”.

Możliwość pracy z dwoma bardzo utalentowanymi prezenterami, Justinem Sylvester i Adrienne Bailon oraz tworzenia wiadomości o największym zasięgu społecznym w gatunku rozrywkowym jest świadectwem tego, że E! jest pełen talentów i ambicji i wiem, że nasz program wzrośnie w nadchodzących miesiącach i latach”kontynuowała. „Jestem przepełniona wdzięcznością i ekscytacją, że mam taką możliwość i że nadal największe nazwiska w Hollywood powierzają mi swoje historie”.

„W tym nowym rozdziale nie mogę się doczekać dalszego wykorzystania mojej platformy w celu podnoszenia świadomości i zasobów dla osób zmagających się z chorobami psychicznymi”podsumował Knight. „I wreszcie, dziękuję widzom za ich wsparcie i powitanie mnie z powrotem w swoich domach”.

Trzy kolejne twarze będą również zaangażowane w relacje z hollywoodzkich wydarzeń i czerwonych dywanów: Courtney Lopez, Carolina Bermudez i Francesca Amiker z E! Wiadomości.

E! Wiadomości powracają 15 listopada o 00:30 na kanale E! Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *