"Kemping" nowy serial w HBO i HBO GO (wideo)

Kemping to najnowszy serial komediowy HBO, którego producentkami są Lena Dunham oraz Jenni Konner, twórczynie serialu Dziewczyny. Produkcja opowiada o grupie znajomych, którzy decydują się na weekendowy wypad na łono natury z okazji 45. urodzin jednego z bohaterów. To, co miało być miłym świętowaniem okazuje się jednak prawdziwym testem dla wszystkich uczestników wyjazdu. Serial będzie miał swoją premierę w HBO oraz HBO GO 15 października.
 

 

Kathryn (Jennifer Garner), mająca obsesję na punkcie kontroli, z okazji zbliżających się czterdziestych piątych urodzin swojego męża Walta (David Tennant) postanawia zaprosić kilkoro znajomych i najbliższą rodzinę na wspólny wypad na kemping. Z pozoru sielankowy weekend szybko zamienia się jednak w nie lada wyzwanie dla wszystkich uczestników wyprawy. Wyjazd wywołuje wiele emocji i odsłania ukrywane do tej pory napięcia oraz wspomnienia, o których wszyscy woleliby zapomnieć. Na próbę wystawione zostają nie tylko relacje małżeńskie, ale także długoletnie przyjaźnie.

Kemping (Camping) to nowy, ośmioodcinkowy serial komediowy HBO, którego twórczyniami są znane dzięki DziewczynomLena Dunham i Jenni Konner, a także John Riggi. Jenni Konner wyreżyserowała także pierwszy odcinek. Pierwowzorem tej produkcji był brytyjski serial Julii Davis o tym samym tytule.

– Kiedy zobaczyłyśmy przezabawny brytyjski serial Julii Davis pt. ‘Camping’, wiedziałyśmy, że jest to strzał w dziesiątkę, projekt marzeń dla scenarzystów i aktorów – wspominają Lena Dunham i Jenni Konner. – Udało się nam zgromadzić wspaniałą obsadę. Mamy do opowiedzenia świetną historię i bardzo cieszymy, że dzięki nam już nigdy więcej nie będziecie chcieli pojechać do lasu pod namiot.

W rolach głównych w produkcji występują nagrodzona Złotym Globem Jennifer Garner (serial Agentka o stu twarzach) oraz David Tennant (serial Jessica Jones). Obok nich pojawiają się także: Juliette Lewis (nominowana do Oskara za Przylądek strachu), Arturo Del Puerto (Dzień Niepodległości: Odrodzenie), Ione Skye (Miłosna zagrywka), Janicza Bravo (która wyreżyserowała film Cytryna i serial HBO Rozwód) oraz Brett Gelman (Stranger Things). W roli gościnnej zobaczymy Bridget Everett (Trainwreck).

 

 

Premiera serialu Kemping (Camping) odbędzie się w HBO GO oraz HBO 15 października.

W HBO GO pierwszy odcinek dostępny będzie od rana, natomiast emisja na antenie HBO zaplanowana została na godz. 21.10.

Powtórka w HBO3 o godzinie 22.05.

Opisy odcinków:

Kemping, odcinek 1

Premiera: poniedziałek, 15 października, godz. 21.10 HBO, od rana w HBO GO

Kathryn McSorley-Jodell w najdrobniejszych szczegółach planuje wypad ze znajomymi pod namiot z okazji 45. urodzin jej męża. Jednak podczas tej „wyprawy życia” nic nie idzie zgodnie z planem. Rośnie napięcie między Kathryn i jej byłą przyjaciółką Niną-Joy. W głuszy nieoczekiwanie się pojawia zbuntowany nastolatek, a tuż po nim na miejsce dociera będący na skraju załamania nerwowego Miguel. Przyjeżdża on w towarzystwie Jandice – nowej dziewczyny, która działa Kathryn na nerwy.

Kemping, odcinek 2

Premiera: poniedziałek, 22 października, godz. 21.10 HBO, od rana w HBO GO

Kiedy Orvis, syn Kathryn, zostaje poturbowany podczas gry w piłkę, matka zabiera go do najbliższego szpitala, zamartwiając się zarówno o jego zdrowie, jak i Jandice, dziewczynę Miguela, która może zepsuć ten weekend. Podczas gdy troskliwi rodzice czuwają przy łóżku Orvisa, ich znajomi udają się do lokalnego baru, gdzie z pozoru niewinna, ale mająca podtekst rasowy, uwaga skierowana do Niny-Joy prowokuje niekontrolowany wybuch wściekłości George’a. W tym samym czasie Miguel i Jandice stawiają sklepowego sprzedawcę w bardzo niezręcznej sytuacji.

Kemping, odcinek 3

Premiera: poniedziałek, 29 października, godz. 21.10 HBO, od rana w HBO GO

Podczas wyprawy na ryby Walt zwierza się kolegom, że jego pożycie małżeńskie w od lat jest fikcją. Jandice zachęca Carleen, żeby wyluzowała i odnalazła w sobie kobiecą siłę. Kathryn próbuje załagodzić sytuację z Niną-Joy, ale ostatecznie cieniem na ich relacji kładzie się pewne ważne oświadczenie. Pierwsze nieporozumienie między Miguelem i Jandice zaczyna prowadzić do poważnego kryzysu.

Kemping, odcinek 4

Premiera: poniedziałek, 5 listopada, godz. 21.10 HBO, od rana w HBO GO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *