„Kevin sam w domu” znów w Polsacie (wideo)

To już tradycja. I w tym roku w święta nie zabraknie przygód rezolutnego chłopca. „Kevina samego w domu” będzie można zobaczyć w wigilię wieczorem w Telewizji Polsat. Film od lat w Boże Narodzenie, gromadzi przed ekranami miliony Polaków.

 

 

 

 

 

Widzowie Polsatu już na początku października mogli obejrzeć „Kevina”. Jeśli myśleliście, że filmu zabraknie w święta, to mamy dla was dobrą wiadomość.

Kiedy „Kevin sam w domu”?

W tym roku po raz kolejny rodzina McAllisterów przez zamieszania w drodze na lotnisko, zapomni ze sobą zabrać ośmioletniego Kevina. Chłopiec zostanie sam w domu i będzie musiał stawić czoła włamywaczom.

A historię tę po raz kolejny zobaczymy w Polsacie 24 grudnia, wieczorem.

 

 

Miliony widzów

Kevin od lat gromadzi przed telewizorami miliony Polaków. W zeszłym roku przygody chłopca oglądało 4,5 miliona widzów. „Kevin” był więc niekwestionowanym hitem Bożego Narodzenia.

Nową świecką, a zarazem bożonarodzeniową tradycję Telewizja Polsat pielęgnuje od lat, każdego roku emitując przygody zaradnego Kevina. Wyjątek zdarzył się tylko raz, w 2010 roku. Kiedy widzowie dowiedzieli się, że w Święta nie zobaczą filmu, zasypali mailami i listami skrzynki pocztowe Polsatu, który nie miał wyboru i musiał ulec. Stacja wyemitowała „Kevina”, dzięki któremu po raz kolejny była liderem oglądalności.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *