Kia promuje nowość – elektrycznego crossovera EV6 (wideo)

W połowie listopada wystartowała kampania EV6 – nowego elektrycznego crossovera marki Kia. Za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Havas Media.

 

Rozpoczęła się najnowsza kampania marki Kia, tym razem promująca elektrycznego crossovera nowej generacji. Nowatorski design, zaawansowane technologie, innowacyjne rozwiązania i doskonałe osiągi wyróżniają Kia EV6 na tle konkurentów. Większość dzisiejszych aut elektrycznych jest projektowana i konstruowana na platformach, które opracowano z myślą o samochodach napędzanych silnikiem spalinowym. To, z kolei, wymusza wiele kompromisów w zakresie przestronności i funkcjonalności wnętrza, zasięgu, osiągów i właściwości jezdnych. EV6 to pierwszy model marki Kia, który został skonstruowany i zaprojektowany na platformie opracowanej dla pojazdów elektrycznych, czyli E-GMP. Oznacza to, że EV6 od podstaw został zaprojektowane jako samochód elektryczny zasilany akumulatorem, bez żadnych kompromisów i półśrodków. W porównaniu z modelami elektrycznymi wcześniejszych generacji, które konstruowano na płytach podłogowych samochodów napędzanych silnikiem spalinowym, EV6 oferuje doskonałą przestronność wnętrza, duży zasięg, ultraszybkie ładowanie, znakomite osiągi i doskonałe właściwości jezdne. Producent modelem EV6 wyznacza nową erę i nowe standardy samochodów Kia na najbliższe lata.

 

 

 

 

Kampania, która potrwa do połowy grudnia, jest adresowana do nowoczesnej, postępowej oraz zaawansowanej cyfrowo grupy docelowej i będzie prowadzona w kanałach TV, online video i digital.

Kreacje przygotowała agencja Interactive Partners, a za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Havas Media.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *