Kim naprawdę była Księżna Diana na kanale Canal+ Dokument

Bajkowy ślub, skandaliczny rozwód, tragiczna śmierć. Wszyscy znamy historię księżnej Diany i jej małżeństwa z następcą brytyjskiego tronu. Wiemy jaki był jej koniec. Dziś, w 60. rocznicę urodzin „królowej ludzkich serc”, możemy poznać także jej prolog. Premiera dokumentu KIM BYŁA KSIĘŻNA DIANA NAPRAWDĘ dzisiaj o godz. 21:00 na antenie CANAL+ DOKUMENT. Film już dostępny w serwisie CANAL+ online.

 

Dziennikarze, biografowie, znawcy rodziny królewskiej oraz fani royalsów na całym świecie od lat analizują losy Diany Spencer oraz jej medialnej wojny z mężem. Dla jednych była uosobieniem dobra i niewinności. Bezbronną, zagubioną dziewczyną, pragnącą jedynie miłości i bezpieczeństwa. Ofiarą skostniałej, bezdusznej monarchii, niewiernego męża i bezwzględnych paparazzi. Inni postrzegają ją jako wyrachowaną manipulatorkę wykorzystującą medialne zainteresowanie do własnych celów. Rozkapryszoną kłamczuchę, samą uwikłaną przecież w liczne romanse.

Wokół tragicznego wypadku Diany w Paryżu narosło przez lata wiele legend i teorii spiskowych. Winą za jej śmierć obarczani są zarówno śledzący każdy jej krok fotoreporterzy oraz płacące im krocie brukowce, jak i sama korona. Pojawiały się nawet głosy o celowym „ucieszeniu” niepokornej księżnej…

Fani księżnej będą mogli poznać pierwszy rozdział historii jej życia. Kim była Diana przed spotkaniem z księciem Karolem? Jak wyglądało dzieciństwo i przeszłość rodziny przyszłej księżnej Walii?

Odpowiedzi na te pytania zawarte są w nowym dokumencie brytyjskiej produkcji, KIM BYŁA KSIĘŻNA DIANA NAPRAWDĘ, który przedstawia barwne losy Spencerów.

Premiera filmu 1 lipca o godz. 21:00 na antenie CANAL+ DOKUMENT. Film już można oglądać w serwisie CANAL+ online.

KIM BYŁA KSIĘŻNA DIANA NAPRAWDĘ jest kolejną produkcją na temat brytyjskiej monarchii, która wzbogaci bibliotekę serwisu. Na canalplus.com dostępna jest m.in. intrygująca seria dokumentalna SEKRETY ROYALSÓW, opowiadająca o tajemnicach korony, relacjach królowej Elżbiety II z premierami czy rodzinnych niesnaskach Windsorów. Z kolei w filmie NIEZWYKŁE ŻYCIE KSIĘCIA FILIPA, przybliżono sylwetkę zmarłego w kwietniu księcia Edynburga, najbarwniejszego mieszkańca Pałacu Buckingham.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *