Kina Helios pokażą film „Underdog” w wersji z napisami dla osób niesłyszących

W najbliższą niedzielę, 20 stycznia br. sieć kin Helios zaprosi widzów na wyjątkowe seanse filmu „Underdog” w wersji z napisami. Specjalne pokazy, będące odpowiedzią na potrzeby osób niesłyszących oraz liczne sygnały płynące od kinomanów, odbędą się we wszystkich kinach Helios.

„Underdog” jest największym hitem kinowym ostatniego tygodnia i aktualnm liderem box office’u. To pierwszy polski film o zawodnikach MMA i pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, a także o walce z przeciwnościami losu i o podnoszeniu się po upadku.

Borys „Kosa” Kosiński jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego dalszą karierę. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

„Underdog” zbiera znakomite opinie widzów, a podczas pierwszego  weekendu film obejrzało w kinach w całej Polsce ponad 285 tys. osób. To najlepsze otwarcie filmu o tematyce sportowej w Polsce – „Underdog” pokonał takie filmy jak „Creed”, „Rocky Balboa” i „Za wszelką cenę”. 

Na niedzielne seanse sieć Helios zaprasza wszystkich widzów. Dzięki dodaniu odpowiednich napisów, osoby z dysfunkcją słuchu będą mogły wspólnie z resztą widowni przeżywać te niesamowite, filmowe emocje. Szczegółowe informacje oraz bilety dostępne są na stronie: Helios.pl/napisy

Już za dwa tygodnie – w niedzielę, 3 lutego br. Helios zaprosi widzów na długo wyczekiwany film „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” – także w wersji z napisami dla osób niesłyszących.

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 46 obiektami, w których znajduje się 261 ekranów i ponad 51 tys. miejsc. Kina Helios są obecne zarówno w miastach średniej wielkości, jak i w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. Pierwsze kino sieci w Warszawie zostanie otwarte w pierwszym kwartale 2019 roku w centrum handlowym Blue City.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *