Internet & Gry - ReklamaKultura, muzyka, kino, moda

Kina sieci Helios zapraszają widzów od 3 lipca z ciekawą ofertą oraz nowościami

W piątek 3 lipca br., kina sieci Helios wznowią po przerwie działalność z nowym, dynamicznym cennikiem, seansami prywatnymi oraz bogatą ofertą projektów specjalnych, w tym: koncertów, maratonów filmowych oraz bajkowych atrakcji dla najmłodszych. Sieć zadba, aby każdy czuł się komfortowo podczas wizyty w ulubionym kinie, przestrzegając wszystkich zaostrzonych zasad bezpieczeństwa.

 

Wraz z ponownym otwarciem swoich kin Helios wdraża nowatorskie rozwiązanie sprzedażowe. Dzięki wprowadzeniu nowego cennika, widz może zaoszczędzić nawet 5-8 złotych, w zależności od kina i od tego jak wcześnie zdecyduje się na zakup biletu na wybrany film. Bilety w najbardziej atrakcyjnych cenach dostępne są minimum 3 dni przed seansem. To kinomani zdecydują, jak dużo zaoszczędzą – kupując wcześniej, oszczędzają więcej.

Nowy, atrakcyjny cennik dotyczy również uwielbianych przez widzów seansów familijnych. Rodziny mogą być dwu, trzy, a nawet 10-osobowe, wielopokoleniowe, formalne lub nie. Każdy, kto będzie chciał zakupić bilet na seans familijny będzie miał taką możliwość. W ofercie pozostaje również „Superwtorek”, czyli wtorkowe seanse w cenie 14,90 zł. W repertuarze znaleźć można także „Hity za 10 złotych” – są to wybrane obrazy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów przed zamknięciem kin, a także te, które w związku z pandemią nie miały kinowej premiery (szczegóły: www.helios.pl/hity).

Wprowadzając nowe ceny we wszystkich multipleksach, sieć zrezygnowała z podziału na bilety ulgowe i normalne. Filmy 2D i 3D także będzie można obejrzeć w tej samej cenie (należy jedynie doliczyć opłatę za wypożyczenie lub zakup okularów 3D). Do biletów na seanse w salach Dream doliczana jest opłata 7 zł. Szczegóły dostępne są w cenniku, na stronach poszczególnych kin.

Wraz z otwarciem kin, każdy kinoman będzie mógł skorzystać z wyjątkowej oferty – Seansu Prywatnego i w znanym sobie gronie obejrzeć wybrany film z przygotowanej przez sieć listy tytułów. To znakomity pomysł na niepowtarzalnie spędzony czas w gronie bliskich osób. Seanse prywatne odbywać się będą w tradycyjnych oraz najnowocześniejszych salach sieci – Helios Dream (za dodatkową opłatą). W takim seansie może wziąć udział zarówno jedna osoba, para, jak i liczna grupa przyjaciół, z zastrzeżeniem, iż zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali. Cena minimalna Seansu Prywatnego (do 20 osób w sali) wynosi 200 zł. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.helios.pl/seansprywatny.

Na ekranach kin Helios zadebiutuje także nowy projekt – „Złota Kolekcja Filmowa”, w ramach którego będzie można zobaczyć najsłynniejsze klasyki światowej kinematografii (szczegóły: www.helios.pl/ZlotaKolekcja). Działalność wznowią również popularne i lubiane projekty: Kino Konesera, Kultura Dostępna, Kino Kobiet oraz NMF (Nocny Maraton Filmowy) – pierwszy maraton horrorów odbędzie się już 24 lipca. W tym miesiącu na ekrany powrócą również Filmowe Poranki, a na najmłodszych czekać będą bajkowe seanse poprzedzone atrakcjami i zabawami.

Kolejną nowością w sieci kin Helios, dostępną już od 5 lipca br., jest cykl transmitowanych koncertów „Wygramy Muzyką”. Każde z wydarzeń to wyjątkowe muzyczne doznanie zarówno dla fanów, jak i profesjonalnych muzyków. Dzięki możliwościom technicznym i nowoczesnym rozwiązaniom uczestnicy seansów poczują się jakby byli tuż pod sceną na koncercie. Nie zabraknie również rozmów z muzykami, które poprowadzi dziennikarz muzyczny Piotr Metz. Szczegóły dostępne są na stronie www.helios.pl/wygramymuzyka.

Od 3 lipca br. sieć kin Helios zaprasza najmłodszych widzów na animację Disneya „Naprzód” oraz pełną przygód ekranizację dla całej rodziny – „Czworo dzieci i COŚ”. Na widzów dorosłych czeka natomiast przejmująca historia „Tylko sprawiedliwość”, romans „Coś się kończy, coś zaczyna” i mocny obraz w reżyserii Jana Komasy – „Sala samobójców. Hejter”.

Swoją działalność od 3 lipca br. wznowią 42 z 49 kin sieci Helios. W tym terminie nie zostaną otwarte multipleksy w: łódzkim Centrum Handlowym Sukcesja, białostockiej Galerii Białej, Pile, Galerii Rzeszów, Legionowie, Bielsku-Białej i Płocku. Dzięki wprowadzeniu nowych standardów sanitarnych i odpowiednio przeszkolonemu personelowi widzowie znów będą mogli oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie. Helios starannie przygotował swoje obiekty, zgodnie z wszelkimi wymogami odnośnie higieny i bezpieczeństwa ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 49 kinami mającymi łącznie 277 ekranów i niemal 53 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu  (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *