KINO 2020 – Kawałek Świata ufunduje Nagrodę o wartości 5 000 zł

Firma Kawałek Świata ufunduje Nagrodę o wartości 5 000 zł dla autorów najlepszych filmów zaprezentowanych w ramach Festiwalu KINO 2020 – Pierwszego Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny 16 i 17 maja na antenie TVN Fabuła.

 

 

 

Filmy nadesłane na Festiwal wybierze jury złożone z najwybitniejszych polskich twórców filmowych – Agnieszki Holland, Joanny Kos-Krauze, Agnieszki Smoczyńskiej, Jagody Szelc, Piotra Domalewskiego oraz Tomasza Wasilewskiego.

KINO 2020 to pierwsza tego typu inicjatywa wychodząca naprzeciw aktualnej sytuacji, która ma na celu zachęcenie twórców do pokazania jak wyobrażają sobie współczesne kino czasu izolacji. Jury złożone z najwybitniejszych postaci polskiego filmu oceni prace konkursowe w 5 kategoriach: komedia, dramat, dokument, horror oraz science-fiction.

Cieszymy się, że Festiwal KINO 2020 pozyskuje kolejnego partnera – firmę Kawałek Świata – która bardzo mocno wspiera polskie kino. Wierzymy, że artyści nawet w tak trudnym czasie wykażą się kreatywnością i będziemy mogli na antenie pokazać nowe polskie filmy mówi Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN Fabuła i pomysłodawczyni Festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *