Technologia - Promocje

Kino akcji w Samsung Smart TV

Już 26 stycznia na ekrany Samsung Smart TV z impetem wkroczy legendarny Kickboxer. Korzystając z aplikacji Cineman VOD widzowie zobaczą imponujące sceny walki i efekty specjalne w świetnej jakości m.in. na telewizorach Samsung z serii QLED TV.

W piątkowy wieczór, 26 stycznia, premierę będzie miała druga część świetnie przyjętego przez fanów remake’u klasyka z 1989 roku, czyli „Kickboxer: odwet”. Legendarny kickboxer, Kurt Sloane (Alain Moussi) powraca, by rozpocząć wymagający trening, który przygotuje go do najważniejszej walki w życiu. Obok gigantów kina akcji, takich jak Christopher Lambert czy Jean-Claude van Damme, w filmie znalazły się również prawdziwe gwiazdy sportu. Mike Tyson wcielił się w rolę mentora głównego bohatera. Do obsady dołączył również jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata – Ronaldinho, dwukrotny zdobywca tytułu Piłkarza Roku.

To jednak nie koniec filmowych emocji w aplikacji Cineman VOD. Fani mocnego kina mogą także wybierać spośród tytułów, takich jak: „Bodyguard Zawodowiec” w iście gwiazdorskiej obsadzie z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem na czele czy „American Assasin” w ekranizacji reżysera serialu „Homeland”. Nie zabraknie także kobiecego akcentu. Na ekranie telewizora widzowie mogą obejrzeć wciągające losy tajnej agentki MI6 w czasach Zimnej Wojny. W roli tytułowej „Atomic Blonde” fenomenalna Charlize Theron.

Akcja, która wciąga

Dla fanów kina akcji liczy się każdy szczegół, świetnie odwzorowane kolory i kontrast oraz dynamika obrazu. Wszystkie te wymagania wzorowo spełniają m.in. telewizory Samsung QLED TV.  Dzięki standardowi HDR10+  nawet w najbardziej dynamicznych scenach, obrazy zostaną odwzorowane z maksymalną dokładnością, z pięknymi nasyconymi kolorami i głębszymi kontrastami. Co więcej świetna jakość obrazu nie zmienia się ze względu na warunki oświetleniowe w pomieszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *