Kino Helios w Galerii Rzeszów zaprosi widzów do sali Dream

Od piątku, 13 września br. widzowie odwiedzający kino Helios w Galerii Rzeszów będą mogli oglądać filmy w pierwszej na Podkarpaciu sali Helios Dream. Mieszkańcy Rzeszowa i okolicznych miejscowości na własnej skórze sprawdzą komfort, jaki zapewniają elektrycznie rozkładane fotele oraz wyjątkową jakość obrazu i dźwięku, które gwarantuje sprzęt kinotechniczny na najwyższym światowym poziomie.

 

 

 

 

Unikalny koncept Helios Dream to odpowiedź na marzenie widzów o komfortowej przestrzeni do oglądania filmów. Sala Dream dzięki najnowocześniejszej technologii przeniesie widzów w nieznany dotąd w Rzeszowie wymiar kina.

Kino w Galerii Rzeszów po zmianie będzie dysponowało pięcioma standardowymi salami oraz jedną salą Helios Dream (58 miejsc). W sumie multipleks będzie mógł gościć jednocześnie 1174 widzów.

Sale Helios Dream wyróżniają się nowoczesnym designem, są wyposażone w szerokie i komfortowe fotele z elektryczną regulacją siedzeń. Najnowsza technologia gwarantuje oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnych ścieżek audio rozsyłanych do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, widzowie będą mogli jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje. Ponadto sala w rzeszowskim kinie zostanie wyposażona w nowoczesny projektor Christie, który jest przystosowany do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu kinomani mogą oglądać wyjątkowo realistyczny obraz nasycony bogactwem żywych kolorów.

Sale Helios Dream były dotychczas dostępne jedynie w najnowszych kinach sieci. Koncept został wprowadzony do multipleksów Helios w Gdańsku, Katowicach i Warszawie.
Nowa sala w rzeszowskim kinie jest promowana hasłem „Wymarzone miejsce na film” m.in. w mediach lokalnych, internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 47 obiektami, w których znajduje się 269 ekranów i ponad 52 tys. miejsc. W 2019 r. sieć otworzyła swój najnowocześniejszy multipleks – w warszawskim centrum handlowym Blue City, a w najbliższych planach ma otwarcie kina w Pabianicach i Legionowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *