MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Kino nocy letniej” – filmowe wakacje na antenach TVN7 i TVN Fabuła (wideo)

Siódemka i TVN Fabuła pod hasłem „Kino nocy letniej” przygotowały dla swoich widzów wyjątkowy, wakacyjny cykl filmowy. W środowe i czwartkowe wieczory, na obu antenach, emitowane będą znane i lubiane filmy z gwiazdorską obsadą. W ramach akcji widzowie będą mogli również zobaczyć specjalny pakiet programów o tematyce filmowej na TVN7 i TVN Fabuła pod wspólnym szyldem „Kino nocy letniej”. Partnerem akcji jest BNP Paribas.

 

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

      Lato w pełni, jednak Siódemka i TVN Fabuła nie zapominają o miłośnikach dobrego kina. „Totalna magia”, „Ptaszek na uwięzi”, „Kasamowa”, „Szefowie wrogowie 2” czy „Tequila Sunrise” to tylko niektóre z filmów, które dostarczą wrażeń w ciepłe, letnie wieczory. „Kino nocy letniej” to największe gwiazdy światowego formatu: Robert De Niro, Nicole Kidman, Mel Gibson, Jennifer Aniston, Sandra Bullock, Jim Carrey bez wychodzenia z domu.

       

       

      Na Siódemce, widzowie, przez całe wakacje, poza najlepszymi filmami w cyklu pod wspólnym szyldem „Kino nocy letniej” będą mogli również spotkać się z wyjątkowymi artystami w programie „Po pierwsze kino”. Gwiazdy opowiedzą czym jest dla nich film oraz jaką rolę pełni we współczesnym świecie. Zdradzą również jaka jest ich ulubiona produkcja i którym superbohaterem chcieliby zostać. Gośćmi programu „Po pierwsze kino” będą m.in. Bartek Topa, Roma Gąsiorowska, Rafał Zawierucha, Aleksandra Konieczna, Grzegorz Damięcki, Kinga Dębska, Łukasz Palkowski czy Piotr Domalewski.

      W ramach cyklu „Kino nocy letniej” również TVN Fabuła pokaże programy o tematyce filmowej. Rafał Zawierucha zabierze widzów w podróż po Europie i Polsce, gdzie odwiedzi plany zdjęciowe znanych produkcji („Europa filmowa” i „Polska filmowa”). Poznamy kulisy realizacji hollywoodzkich produkcji i wypatrzymy wpadki, o których filmowcy woleliby zapomnieć („Wpadki filmowe”). Spotkamy się z muzyką mistrzów („Najpiękniejsza muzyka filmowa”) oraz prześledzimy różne motywy filmowe i oryginalny sposób ich prezentacji („Motywy filmowe”).

      W ramach cyklu w lipcu i sierpniu, w każdy czwartek o godzinie 20:00 na antenie Siódemce zostaną wyemitowane:

      09.07 – Tequila Sunrise

      16.07 – Kasamowa

      23.07 – Ptaszek na uwięzi

      30.07 – Szefowie wrogowie 2

      06.08 – Totalna magia

      13.08 – Raj na ziemi

      20.08 – Showtime

      27.08 – Kłamca, kłamca

      W ramach cyklu w lipcu i sierpniu, w każdą środę o godzinie 20:00 na antenie TVN Fabuła zostaną wyemitowane:

      08.07 – Wrogowie publiczni

      15.07 – Licencja na miłość

      22.07 – Godziny szczytu III

      29.07 – Gliniarz z metropolii

      05.08 – Gran Torino

      12.08 – Miłość bez końca

      19.08 – Ocean’s thirteen

      26.08 – U-571

       

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *